Autori Tema: Droga sa eshte e perhapur?  (Lexuar 24098 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #30 Me: Maj 10, 2008, 08:18:44 MD »
respekt pse po rrezikojne ??? burgun ishallah te tere drog dealers
me fanatizem e them
sa per perdoruesit, hmm lal e dime realitetin si e nisin ata.
Perfituesat  klientele duan,pa pas meshire nese vdesin apo jo kush eshte ne hall
ata jane kriminela
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #31 Me: Maj 10, 2008, 08:21:49 MD »
une kuptova qe ti ke qene person i tret ne mes te kesaj pune

e pinte ndonjeshok i joti
pra ske pas shume lidhje me vet mallin
 :-*
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #32 Me: Maj 10, 2008, 08:27:36 MD »
mundesite i kam pas ta provoj,por skam dashur e sjam tunduar asnjehere
e 1  jam e afte te deal me jeten si ne te mire e ne te keq,pa u bere skllave e droges
e 2 nuk luaj me zjarrin,skam pse e provoj kur i di pasojat
e 3 hmmm si le shans drug dealers te pasurohen  ;) duke me shkateruar
jam e vetedijshme e kujdesem per veten time
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #33 Me: Maj 10, 2008, 08:28:45 MD »
vellai im e perdorte e shiste kokainen,tani sjemi akoma te sigurt sa ka heq dore
ehh shpirti yne e di ckemi heq me te
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #34 Me: Maj 10, 2008, 10:04:16 MD »
hall i madh eshte
po cti besh robi nuk e fillon vetem per pordh
ka shume arsye qe ti i di mire

mos e vri mendjen se ka dhe me keq
ti ruaj zoti shendetin pa te tjerat rregullohen
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #35 Me: Maj 14, 2008, 08:54:02 MD »
Une para dy ditesh provova spinelon e pare.Bir nene Bir!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #36 Me: Maj 14, 2008, 11:03:15 MD »
hahahahha :-*
te besoj
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #37 Me: Maj 26, 2008, 07:19:56 MD »
Droga qenka si puna e seksit, hera e pare ta shpif por sa me eksperte behesh, aq me shume te pelqen!

Jashtë Linjë il_duro

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #38 Me: Maj 27, 2008, 01:14:04 MD »
Ho un avaglia di sffogarmi grazie al dio che c'è la drogaaaaaaaaaa
no droga no party O0
°°Il_Ca***_duro°°

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #39 Me: Maj 27, 2008, 01:57:46 MD »
Sikur te gjithe te ishin si une...droga do te ishte pa fame...Nuk ekziston arsye, qe mund te me perkule...dhe te me beje skllave te asnje lloj indipendence....aq me pak te droges...
Kurre s'e kam provuar...dhe as qe me vjen kurioziteti, ta di se c'eshte...
Por kam vuajtur tmerresisht per nje person qe perdorte cocainen....dhe vuaj akoma pse s'jam ende e bindur qe e ka lene...e meqe jam absolutisht e pa eksperience...s'jam ne gjendje te kuptoj sa te verteta jane fjalet qe thote...
 
Droga para ca vjetesh ishte lux...por per fat te keq, tani eshte normalitet i perditshem...eshte ngado...
Kaq e perhapur eshte sot perdorimi i droges... sa nga alkooli dhe cigarja, ka vetem nje ndryshim...
shitja e saj eshte akoma ilegale...

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #40 Me: Maj 27, 2008, 02:21:09 MD »
nji legen pije ate edhe nq e le kur nuk je me aii pari qe ke qen!! pra atenzione!!

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #41 Me: Maj 27, 2008, 02:22:29 MD »
droga eshte e perhapur me shume ne vendet ku ka mireqnie te larte. Ne shqiperi e gjen por mendoj se jan te pakt ata e drogohen.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #42 Me: Maj 27, 2008, 03:03:42 MD »
kete ne keto vendet ku ka mirqenie te lart pin me shume te bardhen ndersa ne shqiperi me sa degjoj une kan filluar pin te kuqen shume .


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #43 Me: Maj 31, 2008, 05:15:00 MD »
them se po ketu ne itali po dhe ne shkolle pine une nuk  kam provuar

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #44 Me: Maj 31, 2008, 05:20:14 MD »
mos ke pij naj hashash, se ate njerzit e perdorin per caj per ti zon gjumi :)