Autori Tema: Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!  (Lexuar 17676 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #30 Me: Shkurt 16, 2009, 10:14:49 MD »
Ne fakt keto gjera vihen re me shume ne Shqiperi se sa ketej nga thua ti se ketej te pakten mbahen thuajse te tere ndersa atje u dalin qimet si triko leshi poshte bluzave V  [mrgreen]

Kam pare plot femra qe shkojne te tregu fshatar me taka 10-13 cm te larta duke bere pazar, apo dhe ne plazh me pandofla me taka spile. [huh1]
Shumica e vajzave dalin xhiro nga shetitoret me fustane mbremjeje a thua se po shkojne ne nje ballo e jo shetitje. Per mos me thene per meshkujt qe duan te ndjekin moden, veshin bluza transparente me kanatjere te bardhe poshte  [mrgreen] apo pantallona me shtat shume te shkurter nderkohe qe u del barku si tullumbac [sick4] [mrgreen] [mrgreen]
Disi trendy nuk do te thote te ndjekesh moden por ti pershtatesh moshes dhe stilit qe te karakterizon ne lidhje me moden aktuale, apo te dish te dallosh se ku mund te vishet kjo rrobe.

Tani dihet qe ska pyll pa derra...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 17, 2009, 10:21:51 MD »
Une mashkull pa lesh nuk pranoj...se ma shpif me ngjan si Pede [rlmao] [rlmao]


ahahahahaa po kush tha qe meshkujt shqiptare duhet te depilohen mi por nese nuk i pershtatet trupit mos ta veshin ate rrobe.

Po ti mos ki merak mi Sibora se meshkujt shqiptare nuk shquhen per depilim jo  [mrgreen] [mrgreen] perkundrazi kane me shumice  [mrgreen] [mrgreen] [teasing]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #32 Me: Shkurt 17, 2009, 11:21:12 MD »
Hallall Sibore...c'eshte kjo puna na jane bere cuant si femra, i cik vetullat i cik qimet....s'po merrena vesh s'po merrena...le pastaj qe kan nis me vesh si ato pantallonat pa rrip qe gati su bien ne toke...mire breket qe ju dalin po sa si bien dhe pantallonat ne rruge.

Ne fillim une se kisha kuptu kete moden dhe mire qe si kisha thene ndonje njerit..O Cuno o cuna po te bien panatallonat...ose ose te shkoja tu e gjemu nga mbrapa me i kap pantallonat me mos ja lene ntoke....sa gjynaf mvjen per kta supermoderrnat...
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #33 Me: Shkurt 17, 2009, 11:25:14 MD »
Une mashkull pa lesh nuk pranoj...se ma shpif me ngjan si Pede [rlmao] [rlmao]


ahahahahaa po kush tha qe meshkujt shqiptare duhet te depilohen mi por nese nuk i pershtatet trupit mos ta veshin ate rrobe.

Po ti mos ki merak mi Sibora se meshkujt shqiptare nuk shquhen per depilim jo  [mrgreen] [mrgreen] perkundrazi kane me shumice  [mrgreen] [mrgreen] [teasing]

Mua me pelqejne meshkujt qeflinj..dhe ata qe kane lesh..jane qeflinj :)

fiks si puna ime  [cool1] 

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #34 Me: Mars 02, 2009, 11:31:04 PD »
Diferenca midis vajzave dhe cunave nga pamja e jashtme? eshte natyrore! Pse paska vende ku gocat dhe cunat nuk kan diferenca nga pamja e jashtme?

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #35 Me: Mars 26, 2009, 09:49:57 PD »
urroj mos te ofendoj asken me kete afermim, por si po flasim per veshjet jane mendime siperfaqsore.

cunat duken si garipa.

nd gocat sh te ekzagjeruara


Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #36 Me: Prill 10, 2009, 01:22:57 MD »
vallaj ky fenomen ash i cike si i cuditshem shoh goca qe vishen e ngjishen thjeshte per te blere nje buke e me pas i heqin rrobat perseri nejse femrat vishen shume te ekzagjiruara kurse cunat e kan i cik nga natyra qe sduhet me u ba si pederasta si ca qe heqin dhe vetullat nejse ky ash mendimi im  [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë puci vogel

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #37 Me: Prill 10, 2009, 07:59:25 MD »
SI GJITHMON GOCAT JAN ME TE PRIRURA PER LOOK-N E TYRE KURSE CUNAT NE PERGJITHSI.............LENE FARE

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #38 Me: Shkurt 15, 2010, 10:49:19 PD »
gocat ne shqipri vishen lyhen patinohen se do shkojn posht pallatit per te blere buke,veshin takat 13 cm per te dal per te pire nje kafe  [sick4]
cunat,nam fare jan ato qe vishen si frrocio super modern qe si shkon as me pamjen e as me karakterin qe kan jan dhe ata qe bejn sikur vishen dhe te qelbin era . [sick4] yyy se harrova ka dhe nga tao goca qe lyhen vishen e pispillosen dhe kur i afrohesh te qelbinka dhe nga kto lloj.
po me shume me bejn pershtypje cunat qe jetojn jasht kur shkojn ne shqipri behen moderna te medhenj pantallona klasike dhe kmish me kepuc me maje ose atlete  [sick4] i kam pame syte e mi ose veshur sportiv me kepuc  [sick4]
nuk ehste dallimi jan femrat jan dhe meshkujt te gjith njesoj jan

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #39 Me: Gusht 18, 2010, 09:11:31 PD »
leshe bravo ja ketu dhe nje mendim [ok]
un per vete urrej
ato persona qe e kezagjerojne me veshjen me parfumat dhe me tualete
dhe pelqej ato sportivet i kam fiksim

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #40 Me: Gusht 18, 2010, 09:27:37 PD »
leshe bravo ja ketu dhe nje mendim [ok]
un per vete urrej
ato persona qe e kezagjerojne me veshjen me parfumat dhe me tualete
dhe pelqej ato sportivet i kam fiksim
Leshe po ato modernet qe vishen sportive me kpuce me maje i pelqen ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #41 Me: Gusht 18, 2010, 10:37:44 PD »
leshe bravo ja ketu dhe nje mendim [ok]
un per vete urrej
ato persona qe e kezagjerojne me veshjen me parfumat dhe me tualete
dhe pelqej ato sportivet i kam fiksim
Leshe po ato modernet qe vishen sportive me kpuce me maje i pelqen ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[laugh1] [laugh1] ato  [sick4]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #42 Me: Gusht 28, 2010, 04:28:56 MD »
gocat ne shqipri vishen lyhen patinohen se do shkojn posht pallatit per te blere buke,veshin takat 13 cm per te dal per te pire nje kafe  [sick4]
cunat,nam fare jan ato qe vishen si frrocio super modern qe si shkon as me pamjen e as me karakterin qe kan jan dhe ata qe bejn sikur vishen dhe te qelbin era . [sick4] yyy se harrova ka dhe nga tao goca qe lyhen vishen e pispillosen dhe kur i afrohesh te qelbinka dhe nga kto lloj.
po me shume me bejn pershtypje cunat qe jetojn jasht kur shkojn ne shqipri behen moderna te medhenj pantallona klasike dhe kmish me kepuc me maje ose atlete  [sick4] i kam pame syte e mi ose veshur sportiv me kepuc  [sick4]
nuk ehste dallimi jan femrat jan dhe meshkujt te gjith njesoj jan


 [bigok] [bigok]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #43 Me: Gusht 28, 2010, 05:56:01 MD »
 [cheesy1] Perzgjedhja individuale e sterjotipave ne nje teme klasike [cheesy1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Diferenca mes cunave dhe vajzave shqiptare ne pamje te jashme!
« Pergjigju #44 Me: Gusht 29, 2010, 07:11:43 MD »

Sic ke "ekstremin" e "ekstravagances" ne Shqipri, ke ekstremin e "alternatives" jasht.Jetoj ne NY dhe shoh se ca here ata qe jetojne atje  kan me shume gusto se nje pjese e rinise ktu.