Autori Tema: Dialekti juaj i preferuar?  (Lexuar 32479 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Dialekti juaj i preferuar?
« Me: Dhjetor 29, 2007, 12:22:49 PD »
Si dialketi im ska, lab o laberi e madhe eee oooo :)

Ku ka si lebrit o vlla :P

Pastaj me pelqen Shkodranshja me ne fund e kam msuar :)
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë burim1

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 29, 2007, 03:30:28 MD »
jashte  teme

editoi  ariel
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 02, 2008, 11:46:53 MD nga ariel »

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 29, 2007, 03:54:38 MD »
Flas vetem gjuhen Shqipe. Nuk me pelqejne dialektet.

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 29, 2007, 04:41:03 MD »
mua ai nga Vlora :D....
te tjeret cik si nga fshati, no offense :P lol

Jashtë Linjë jola

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 29, 2007, 05:06:16 MD »
PERSHENDETJE.DIALEKT MA TBUKUR KEMI NE ELBASANLLINJT MOR LAL.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 29, 2007, 08:16:55 MD »
Jola lere se na prishe emrin ketu, ca elbasanllinj mos ku ka si dialketi lab ueeeeeee " u te hengsha dreket as dini te zgjidhni as dialekt* :P
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Snow_white

 • Vizitor
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 29, 2007, 08:20:18 MD »
shqipja e paster eshte dialekti i preferuar ;)

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 29, 2007, 08:25:50 MD »
jashte  teme 

editoi  ariel
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 02, 2008, 11:53:54 MD nga ariel »
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 29, 2007, 10:08:39 MD »
jashte  teme 

editoi  ariel
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 02, 2008, 11:56:04 MD nga ariel »
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 30, 2007, 05:38:26 MD »
Si dialketi im ska, lab o laberi e madhe eee oooo :)

Ku ka si lebrit o vlla :P

Pastaj me pelqen Shkodranshja me ne fund e kam msuar :)


Tepelense do ma thuash njo gja ne Shkodranshe ;) :D


Normal per mua eshte djalekti SHKODRAN

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #10 Me: Janar 01, 2008, 12:11:17 MD »
he naqe Vilsoni :D

 dibranet me pelqejn si flasin :) kan shume dialekt te embel, por megjithate dialekti im i preferuar ngelet dialekt tirone  lol
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #11 Me: Janar 01, 2008, 02:38:06 MD »
dialekti shqiperis se mesme elbasanit etj etjJashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #12 Me: Janar 02, 2008, 03:32:25 MD »
he naqe Vilsoni :D

 dibranet me pelqejn si flasin :) kan shume dialekt te embel, por megjithate dialekti im i preferuar ngelet dialekt tirone  lol

HAHHAHA mire qe e the ti  :-* :-* apo jo shoferi ;)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #13 Me: Janar 04, 2008, 03:25:31 MD »
ateher per dialekt ska me durrsin dhe me tironen mer jahu jemi 1shi..pastaj un flas dhe shkodronshe se jam nip.....anej nga jugu shumicen i kom inot

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Dialekti juaj i preferuar?
« Pergjigju #14 Me: Janar 04, 2008, 03:28:17 MD »
tiranaseeeeeeeee mooooooooooooooooooooooooooooooooo hhahaahahahahahahahahhaaa
tironce mer jahuuuuuuuuuuu ca jeni tu fol ju po me pelqen dhe labce patjeter se i kom origjinat e largta nga gjirokastra ;)
poe per te fol preferoj gjuhen letrare
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!