Autori Tema: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?  (Lexuar 10820 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #45 Me: Gusht 17, 2010, 07:58:23 MD »
Leshe kshu shpreson me gjete burre ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

leshe me ler tashi se jam dorezuar ja kam lene babit ne dore punen e burrit  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Vallahi dhe babi me duket se do dorzohet  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #46 Me: Gusht 19, 2010, 07:38:41 MD »
sportiv

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #47 Me: Gusht 19, 2010, 07:39:32 MD »
Leshe kshu shpreson me gjete burre ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

leshe me ler tashi se jam dorezuar ja kam lene babit ne dore punen e burrit  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Vallahi dhe babi me duket se do dorzohet  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po deshi ti ngeli goca ne dere................ [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #48 Me: Gusht 20, 2010, 05:01:38 MD »
Leshe kshu shpreson me gjete burre ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

leshe me ler tashi se jam dorezuar ja kam lene babit ne dore punen e burrit  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Vallahi dhe babi me duket se do dorzohet  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po deshi ti ngeli goca ne dere................ [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #49 Me: Gusht 21, 2010, 04:42:11 MD »
Kam nje stil te ndermjetem....as  shume  sportiv  as  shume klasik...
Preferencat e fundit jane Armani Jeans, Guess, Miss  Sixty...

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #50 Me: Gusht 23, 2010, 11:29:42 PD »
Si te ndjehem une rehat..me shume sportive..
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #51 Me: Qershor 08, 2011, 10:39:49 MD »
Veshje te rehatshme per mua ,,, mundesisht mos te terheqin vemendjen e te tjereve.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #52 Me: Qershor 09, 2011, 12:42:51 PD »
Veshjen sportive ne jeten e perditshme dhe veshjen klasike ne raste serioze.
Nuk me pelqen teprimet dhe ekzagjerimet ne veshje

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #53 Me: Korrik 04, 2011, 04:17:40 MD »
sportive, xhinkse, atlete, nje bluze te thjeshte sportive
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #54 Me: Korrik 04, 2011, 09:44:11 MD »
Sportiv [tongue3]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #55 Me: Shkurt 24, 2012, 10:19:06 MD »
Ne kto dite te "veshtira" kostumet sportive jan shume komode. :P

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #56 Me: Shkurt 25, 2012, 06:15:13 MD »
si gjithmone sportiv me pelevreke [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 28, 2012, 08:32:33 MD »
Benevreke leshi ne kto kohe te ftohta:P

Jashtë Linjë Furlenvio

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #58 Me: Prill 22, 2019, 11:51:28 PD »
One thing we can truly make the content we see here then you need to look elsewhere.