Autori Tema: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?  (Lexuar 10595 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #30 Me: Korrik 13, 2010, 11:47:08 PD »
meqe te tere preferojme veshjet sportive jemi qe jemi si fusim nje ndeshje [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #31 Me: Korrik 13, 2010, 12:48:30 MD »
sportivet

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #32 Me: Korrik 13, 2010, 12:57:03 MD »
Te rri lakuriq  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #33 Me: Korrik 13, 2010, 12:57:48 MD »
leshe mode e re kjo pranvere vere 2010? [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #34 Me: Korrik 13, 2010, 12:58:36 MD »
Sportivet  [happydance]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #35 Me: Korrik 13, 2010, 01:02:11 MD »
leshe mode e re kjo pranvere vere 2010? [rlmao] [rlmao]
Leshe per pranver vere 2011 po un e para prij moden  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #36 Me: Gusht 11, 2010, 08:33:27 MD »
Varet cquhen sportive dhe te modes. Preferoj  Jew crew [cheesy1] [laugh1],Varvatos ,G-star etj
« Redaktimi i Fundit: Gusht 11, 2010, 08:35:54 MD nga A.E.O.N »Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #37 Me: Gusht 14, 2010, 05:44:08 MD »
zakonisht vishem sportiv

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #38 Me: Gusht 16, 2010, 01:54:26 MD »
sportive i urrej takat 

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #39 Me: Gusht 16, 2010, 03:23:19 MD »
sipas rastit por zakonishte sportive ,takat kur duhen duhen nuk bejme dot pa to  >:D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #40 Me: Gusht 17, 2010, 12:27:54 PD »
Vesh  ato  ku  ndjehem  rehat  dhe  bukur.
« Redaktimi i Fundit: Gusht 17, 2010, 12:31:25 PD nga ★ARIEL★ »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #41 Me: Gusht 17, 2010, 12:37:26 PD »
Sportive por nuk do te thot qe nuk jane te modes  [flirt]
Ndersa neper festa apo mbremje te vecanta normal qe nuk munde te shkoj sportive bej tregoj anen femerore timen
[teasing]

Psh ne festen e fundit qe isha e kisha kshu fustanin vetem se ishte i zi

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #42 Me: Gusht 17, 2010, 11:38:48 PD »
ohu mua me jep nje pale atlete ose shapka me gisht ose nje pale xhinse jam rehat sa per bluzen nuk bej naze  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #43 Me: Gusht 17, 2010, 04:20:34 MD »
Leshe kshu shpreson me gjete burre ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?
« Pergjigju #44 Me: Gusht 17, 2010, 07:27:41 MD »
Leshe kshu shpreson me gjete burre ti?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

leshe me ler tashi se jam dorezuar ja kam lene babit ne dore punen e burrit  [rlmao] [rlmao]