Autori Tema: Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???  (Lexuar 17192 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #45 Me: Janar 11, 2011, 09:21:56 MD »
tashti une me then te drejten jam shum pasionante po kur ka paunde ngelem pa fryme fare [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]


E shof e shof... credit crunch bo te veten  [worried]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #46 Me: Janar 11, 2011, 09:22:46 MD »
eh shyqyr qe ka njerez me zemer te madhe si ty [givelove]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #47 Me: Janar 11, 2011, 09:26:06 MD »
eh shyqyr qe ka njerez me zemer te madhe si ty [givelove]

[rlmao]

Kujdes se te zejn vendin ku lyp gjithmone cuno :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #48 Me: Janar 11, 2011, 09:27:12 MD »
ou ska gje rendesi ka te shijojme jeten pasionante [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #49 Me: Janar 11, 2011, 09:28:44 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Tani duhet me then ti e paske zemren e madhe :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #50 Me: Janar 11, 2011, 09:29:23 MD »
jo se kam shum te madhe po e kam te embel [cheesy1] [kisss2]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #51 Me: Janar 11, 2011, 09:30:41 MD »
Ehhhh cmu desh qe kalova ktej, erdhi darka.

Per te mos dal nga tema, kur shikoj lyps nderroj rruge.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #52 Me: Janar 11, 2011, 09:32:25 MD »
mire bere qe kalove pa merak se une lypse behem vetem per femrat e bukura shpirterishte edhe ti duhet te jesh krenare qe ndimon nje lypes si mua [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #53 Me: Janar 26, 2011, 04:02:32 MD »
Keqardhje,  sidomos kur  jam ne shqipri mendoj  bohh sa vend i shpifur qe jemi .. jan ca jevgj qe i lejn femijt 2-3 vjec ne nje cop kartoni   kur i shef ta marin shpirtin fare  [cryingorverysad]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #54 Me: Janar 27, 2011, 12:00:40 PD »
Perpiqem te mos mendoj asgje

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #55 Me: Janar 27, 2011, 02:19:25 PD »
Ndjehem keq qe smund ta ndihmoj aq sa duhet te mos beje ate pune
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë maria1984

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 261
 • Popullariteti: 18
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #56 Me: Mars 13, 2011, 09:36:14 MD »
tani sme ben me pershtypje. po qe ndonje i gjymtuar ndjej keqardhje por per  te tjeret sndjej asgje

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #57 Me: Mars 27, 2011, 10:52:52 MD »
jane ca qe te thone: me jep 20 lek se do te peshtyj...edhe nuk mbetet vetem kercenim

Por kam gjete rehat kohet e fundit, ata te perditshmit ne rruge kam zene muhabet, i kam bere shok edhe sme luajne me
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #58 Me: Prill 06, 2011, 09:14:24 PD »
jane ca qe te thone: me jep 20 lek se do te peshtyj...edhe nuk mbetet vetem kercenim

Por kam gjete rehat kohet e fundit, ata te perditshmit ne rruge kam zene muhabet, i kam bere shok edhe sme luajne me
                               

Qyqja qenkan ber te keqinj fare kta...   [huh1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Pergjigju #59 Me: Prill 06, 2011, 09:26:40 PD »
Keqardhje,  sidomos kur  jam ne shqipri mendoj  bohh sa vend i shpifur qe jemi .. jan ca jevgj qe i lejn femijt 2-3 vjec ne nje cop kartoni   kur i shef ta marin shpirtin fare  [cryingorverysad]

sa te madhe e ke shpirtin tosheeeeeeeeeeeeeeeeee [cheesy1] [cheesy1] [kisss2]