Autori Tema: Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?  (Lexuar 15911 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #45 Me: Korrik 09, 2011, 01:32:02 PD »
Po qeflinj a te duhen
qe me jevga dine te krruhen
jevga qe pjellin per cdo vit
vetem Elbasani rrit  .....


:P :P :P :P :P  ( Fan Noli ky )
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #46 Me: Korrik 09, 2011, 01:35:41 PD »
Paska pas kunj ky Fan Noli me kta.... :P

Se kuptoj per cfare arsyeje esht hap kjo teme!!!

Nuk njof ndonje elbasanllij/e... por njesoj me duket si gjith rinia shqiptare.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #47 Me: Korrik 09, 2011, 01:37:47 PD »
Fan Noli rracist i keq :P :P :P

Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #48 Me: Korrik 09, 2011, 01:42:15 PD »
Kur komentoni shikoni dhe daten e hapjes se temave :P Ne 2007 ka qene nje anetar me emrin Adi qe kishte fiksim te dinte cfare mendonin gocat e forumit per rinine e Elbasanit :)

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #49 Me: Korrik 09, 2011, 01:44:32 PD »
ishalla nuk i bie me rradha adit te lexoj ate postimin me siper :P :P :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #50 Me: Korrik 09, 2011, 01:45:25 PD »
lol atehere spo e jap mendimin tem se adi nuk ka si me lexu  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #51 Me: Korrik 09, 2011, 01:47:05 PD »
booo boooo u merzit conrad me duket :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #52 Me: Korrik 09, 2011, 01:48:52 PD »
Aha.... me nje fjale n00b po thua qe ka ca tema qe e kan vendin ne arkiv ! :)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #53 Me: Korrik 09, 2011, 01:49:30 PD »

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #54 Me: Korrik 09, 2011, 01:51:21 PD »
Kur komentoni shikoni dhe daten e hapjes se temave :P Ne 2007 ka qene nje anetar me emrin Adi qe kishte fiksim te dinte cfare mendonin gocat e forumit per rinine e Elbasanit :)

Te falem nderit nOOb!
Por s'besoj se kane ndryshuar kaq shume gjerat qe nga 2007-ta.

me respekt Conrad.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #55 Me: Korrik 09, 2011, 01:55:57 PD »
I lidhet temat eee ,,, ju lumshin gishtat  [smiley1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #56 Me: Korrik 09, 2011, 01:57:01 PD »
Pergjigjia ime ishte ndaj Xenes qe po pyeste pse eshte hapur kjo teme... Nese deshironi te pergjigjeni pergjigjuni thjesht doja te vija ne dukje qe eshte teme e vjeter, atehere anetaret njiheshin me shume me njeri tjetrin dhe hapeshin edhe tema te tilla specifike "per rinine e elbasanit", kaq.

Tema ska pse cohet ne arkiv... Bea flm per venien ne dukje te duplikates do e bashkoj une tani me kete teme...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #57 Me: Korrik 09, 2011, 01:57:51 PD »

[/quote]
Pergjigjia ime ishte ndaj Xenes qe po pyeste pse eshte hapur kjo teme... Nese deshironi te pergjigjeni pergjigjuni thjesht doja te vija ne dukje qe eshte teme e vjeter, atehere anetaret njiheshin me shume me njeri tjetrin dhe hapeshin edhe tema te tilla specifike "per rinine e elbasanit", kaq.

Tema ska pse cohet ne arkiv... Bea flm per venien ne dukje te duplikates do e bashkoj une tani me kete teme...

naq e bana un  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #58 Me: Korrik 09, 2011, 02:00:02 PD »

Pergjigjia ime ishte ndaj Xenes qe po pyeste pse eshte hapur kjo teme... Nese deshironi te pergjigjeni pergjigjuni thjesht doja te vija ne dukje qe eshte teme e vjeter, atehere anetaret njiheshin me shume me njeri tjetrin dhe hapeshin edhe tema te tilla specifike "per rinine e elbasanit", kaq.

Tema ska pse cohet ne arkiv... Bea flm per venien ne dukje te duplikates do e bashkoj une tani me kete teme...

naq e bana un  [mrgreen]
[/quote]

Ja cdo te thote rini shkodre ,,, eh n00b u plake ti  [teasing]  [rlmao]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Cfare mendoni per rinin e Elbasanit?
« Pergjigju #59 Me: Korrik 09, 2011, 02:01:41 PD »
Doni me per belulin :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.