Autori Tema: CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????  (Lexuar 31853 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #60 Me: Qershor 05, 2009, 09:18:06 MD »
ha ha ha  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]o flori je 111111 ik tani e dhjeve muhabetin
Xhaxhi  xhaxhi ...........qe  tua  mbledhe pak  rripat  se  jan  liru  fare.
per ke xhaxhi e ke fjalen per ate qe na  la fukarenj................ [bravo] [bravo]tek sheshi ..tek sheshi e hodhen qelbesiren .........vdekje komunizmit....liri e popullite .......

 [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Rrofsh  o  Sale  se  na  knoqe  me  shale.  [teasing] [teasing] [teasing]


kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #61 Me: Qershor 05, 2009, 09:57:20 MD »
asigjo mo te bukur po te pasur po puntor po studjues po cdojm me asigjo shqiptari po nderto evropen me pune dhe dije hahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #62 Me: Qershor 06, 2009, 10:58:18 MD »
Gjithcka!!!,,,,,,,,,,C'far kan do te thoshte dikush????? ASGJE
Shum tangellik
Shum analfabetizem????Se e marin shkollen ose Dipllomen 95% e tyre me pare
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Morena1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 93
 • Popullariteti: 1
  • http://www.shoqeriajone.com/portal.htm
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #63 Me: Qershor 07, 2009, 09:14:13 MD »
Per mendimin tim  rinise shqiptare i mungon pak nga te gjitha , duke fillu nga vetja (formimi) deri te mundesite....
Une jam Puro shqipetare
me mua nuk te ecen fare!!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #64 Me: Qershor 07, 2009, 10:37:13 MD »
Koha per te punuar sepse jan te zene duke pire kafe neper lokale :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #65 Me: Qershor 08, 2009, 01:13:50 PD »
i mungon sexi  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #66 Me: Qershor 08, 2009, 12:24:49 MD »

aty e ka mendjen kjo dreq.......
i mungon sexi  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
i mungojne pak nga te gjitha...shqiperise i mungojne shum gjera pastaj rinise.....

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #67 Me: Qershor 08, 2009, 12:30:28 MD »
i mungon mendimi per zhvillim, per nje te ardhme sa me te mire (kryesorja ) pastaj ka plot
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #68 Me: Qershor 08, 2009, 07:09:26 MD »

aty e ka mendjen kjo dreq.......
i mungon sexi  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
i mungojne pak nga te gjitha...shqiperise i mungojne shum gjera pastaj rinise.....ahahahhaa e vertet mi yllo, cunat shqiptare (edhe gocat e [teethsmile] ) u dogjen per icik ashtu  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #69 Me: Qershor 08, 2009, 07:22:20 MD »

aty e ka mendjen kjo dreq.......
i mungon sexi  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
i mungojne pak nga te gjitha...shqiperise i mungojne shum gjera pastaj rinise.....ahahahhaa e vertet mi yllo, cunat shqiptare (edhe gocat e [teethsmile] ) u dogjen per icik ashtu  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
u avashe me gloria pse ne shqiperi te tere me dore e mbajne ...nuk e pelqejn sportin e sxit ata ....ca na the me gloria na le me goje hapure.......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #70 Me: Qershor 08, 2009, 07:28:45 MD »
loku mbylle gojen se do te futet ndonje mize  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]


eshte e vertet yllo se atje eshte i shtrenjte i shkreti, plus qe ste len mileti me bere sa here te duash se pastaj quhesh me patente (vlen per te dy sexet)  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]


ne kemi forumista ketu qe na gjykojne pse jemi jashte shqiperise dhe nuk shohin dot cfare bejme  [wink1]  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #71 Me: Qershor 08, 2009, 07:34:45 MD »
loku mbylle gojen se do te futet ndonje mize  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]


eshte e vertet yllo se atje eshte i shtrenjte i shkreti, plus qe ste len mileti me bere sa here te duash se pastaj quhesh me patente (vlen per te dy sexet)  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]


ne kemi forumista ketu qe na gjykojne pse jemi jashte shqiperise dhe nuk shohin dot cfare bejme  [wink1]  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

ej ej o syri bukure ato ndodhin en qytet te vogla ...po ne tr drr eshte bere burdello far e...une kur vajta njer ne qytet studenti qe fjeta 1 nate ...neper stolat e parkut benin sex ....ec atyyyyyyyyyyy
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #72 Me: Qershor 09, 2009, 08:14:40 MD »
Deshira per te pare te bukuren
I mendojne gjerat mbrapsht duke vene interesin ne plan te pare
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Galleon

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 261
 • Popullariteti: -1
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #73 Me: Qershor 16, 2009, 11:21:42 PD »
Rinia e sotme jane te prirur pas qejfit , droges , seksit.  Revolucioni dhe  modernizimi i shoqerise ne konceptimeve te jetes, arsyet dhe veprimit ka ngjallur nje shperthim te brendshme ne jeten e tyre per shkak te  ritme te shpejta te modernizmit e mendjes te rinise shqiptare qe prej kohesh ishte i frenuar nga disa faktore gje qe solli nje revolucion ne rinine shqiptare me pasoja negative
« Redaktimi i Fundit: Qershor 16, 2009, 11:24:51 PD nga Galleon »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #74 Me: Qershor 17, 2009, 02:07:04 MD »
Rinia sotshme eshte per bukuri , eshte  si duhej te ishte . edhe prindrit ton kan ber ne kohen e tyre cdo budallek qe  i ka ardhur per mbar. Por atehere ne ate kohe nuk kishe mundesine te zgjidhnin me shum, sepse aq ishin mundesit , te limituara. Tani rinia shijohet me shum, per mendimin tim, cdo rini ka  bukurin e saj dhe pse gjerat kan degraduar disi, kjo s'do te thot qe eshte RINI E DESHTUAR.. njerez jemi ne shekullin XXI c'prisni akoma? jeta perparon, edhe pse  prinderve ton i duket se jemi "rini e krisur", une them jeta dhe sidomos rinia duhet shijuar simbas qejfit  dhe jo sipas imponimit te paragjykimeve te tjetrit apo tjetres .. Me pelqen qe jam pikerisht pjes e ksajt  rini te krisur, te droguar, ku femrat quhen prostitute ;D dhe jo femra shpie si dikur.

E gjithe rinia e sotshme, dij ta shijoj jeten ne menyre individuale, s'kemi pse  i pergjithsojm gjerat , dhe sidomos t'i krahasojm me  kohen e dikurshme. E kaluara kaloi , ne jemi rinia e sotshme dhe jemi si yje qe luftojm per jeten ashtu si dijm me mir ;D