Autori Tema: CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????  (Lexuar 33215 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #30 Me: Dhjetor 11, 2008, 10:18:08 MD »
Space apo privacia , punesimi e mosgjykimi.
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 12, 2008, 05:21:51 MD nga CrYsTaL »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #31 Me: Dhjetor 11, 2008, 10:24:19 MD »
Space apo privacia
kopace moj....me xhungla ahhaha
Kundra dhunes une  ;D :P
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #32 Me: Dhjetor 11, 2008, 10:38:37 MD »
liria  jan cop cop [teasing]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #33 Me: Dhjetor 11, 2008, 11:55:09 MD »
me fal,cbohet ktu,ceshte ky diskriminim  ;) ;D ;D :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 12, 2008, 12:02:16 MD »
Shume i mungojn :(, te shkretet te rij qe jan andej, s'kan as edhe 1 perspektive per te jetuar dhe per te par endrrat  e realizuara.
Dhe e them me plote bindje qe  atyre s'ju mungon mendja, iniciativa per te punuar, ose deshira per te mesuar etj etj, por rethanat jan te ashtu natyre atje, qe rinia te ndjehet e shtypur ne kembe dhe e shfrytzuar nga kjo politike e flliqur . s'ka faj rinia  , e ka kush e ka fajin per mungesat qe po theksohen dita dites e me shume !! ;)  Nje pakice e vogel qe jetojn atje kan kondita per te shijuar rinine, si duhet, sepse mami ose babi punojn ne pushtet . Sa inat kam kur i biejn samarit per fajet qe ben gomari ;) Tung

Jashtë Linjë gunBARDH 2

 • smarti
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 0
 • ZOTRI LIND NUK ARRIN TE BEHESH
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 31, 2008, 10:24:44 PD »
pergjegjesia per te ardhmen.
QESHJA JUAJ .. PASIONI IM

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #36 Me: Dhjetor 31, 2008, 12:25:44 MD »
iu mungon te jesh vetvetja dhe kerkosh ate qe do

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #37 Me: Janar 13, 2009, 07:37:30 MD »
Aftesia per te zgjedhur fontet e referimit dhe te informacionit.

Por kan edhe dicka teper: Mburrjen dhe egon.

Me te mburrur, me te thene "Ne jemi ashtu, ne jemi keshtu" nuk ecet para. Te gjithe jemi te afte te shkruajme fjale te bukura dhe fjalime te bukura, por problemi eshte qe duhet te konsiderojme edhe te verteten. Te konsiderosh te verteten do te thote qe te perplasesh me fakte te hidhura shume shpesh ;).

Kur te kene fuqine per autokritike, kur te jene te afte ta perballojne te verteten atehere Shqiptaret do te behen me te forte. Nuk do te jene me lodra e botes.

C'dogje krijohet me pune, jo me llafe. Ne kemi punuar shume pak, dhe kemi folur shume. E keqja eshte se te njejten gje po bejne ende ne shqiperi.

Shpresoj te ndryshoj sa me shpejte kjo rryme.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #38 Me: Janar 13, 2009, 07:44:29 MD »
    NE SENS TE ASAJ QE NDIEN DHE STRESIT QE TE KRIJOHET...PROBLEMET NUK JANE SHQIPTARE   PO JANE NJEREZORE......
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #39 Me: Janar 13, 2009, 08:13:36 MD »
gjithcka

Jashtë Linjë bigG

 • .....-^TONI^-.....
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 444
 • Popullariteti: 4
 • KAIZER
  • çeGEVARA
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #40 Me: Shkurt 24, 2009, 12:04:37 MD »
se pari kutura e punes....po spunove ske te ardhme ,dhe cik nga kushtet dhe cik nga dembeizmi ndoth kjo...por edhe do vene re permirsimet kohet e fundit

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #41 Me: Maj 01, 2009, 11:05:13 PD »
Kultura ne Perceptimin e Fenomeneve te ndryshme shoqerore
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #42 Me: Maj 01, 2009, 11:06:39 PD »
emancipimi
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #43 Me: Maj 12, 2009, 06:59:51 MD »
TRURI QE PER TA CFLUTURON HAHET.DHE KULTURA ARSIMORE.mBI TE GJITHA NUK DINE TE BEJNE NJI DISKUTIM RRETH CDO LLOJ PROBLEMI APO TEME,,,PO E KANE TRURIN PARTY, DISCO,SEX.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
CFARE I MUNGON RINISE SHQIPTARE????
« Pergjigju #44 Me: Maj 12, 2009, 08:14:01 MD »
Kulturaa mbi te gjitha pastaj ka edhe gjera te tjera qe jan vete te vetdijshem cilat jane
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥