Autori Tema: Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?  (Lexuar 14859 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Me: Prill 28, 2009, 07:45:45 MD »
Njemije puthje [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck]dhe zemren time [givelove] [givelove] [givelove]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #1 Me: Prill 28, 2009, 07:56:22 MD »
mbi te gjitha do organizoja nje mbremje romantike surprize per te, pastaj dhe nje dhurate simbolike te shoqeruar me shume dashuri  [lovestruck] [lovestruck]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #2 Me: Prill 28, 2009, 07:57:21 MD »
eh kala ato jan te perditshme juve
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #3 Me: Prill 30, 2009, 01:12:04 MD »
Do i dhuroja diqka speciale po skom mundesi ti jap se e kom qumm larg meje [sad3] [sad3] [sad3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #4 Me: Prill 30, 2009, 02:08:18 MD »
do i dhuroja nje pal brek
hahahahah
e di jam shume romantik
por kulmi i romanticizmit tim eshte
se une do ja kerkoja shiteses mundesisht te lara
hahahahahahhaha
shaka per te qeshur kjo!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #5 Me: Korrik 08, 2011, 02:24:36 PD »
Dhuratat burojne nga zemra ... Edhe nuk tregohen se te vjedhin te drejten e autorit  [laugh1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #6 Me: Korrik 22, 2011, 05:24:25 MD »
Dicka qe nuk blihet :P

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #7 Me: Korrik 22, 2011, 05:26:32 MD »
mbi te gjitha do organizoja nje mbremje romantike surprize per te, pastaj dhe nje dhurate simbolike te shoqeruar me shume dashuri  [lovestruck] [lovestruck]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Cfare dhurate do ti dhuroni te dashurit/es per ditelindje?
« Pergjigju #8 Me: Korrik 23, 2011, 02:58:27 MD »
nje mjelme te punuar nga swaroski edhe nje fundjave ne paris  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]