Autori Tema: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???  (Lexuar 16533 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #90 Me: Shkurt 02, 2011, 01:53:38 MD »
hahahahahahaha jeni 2 vllezer ju prandaj. gjithsesi ti nuk mer gje.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.
« Pergjigju #91 Me: Shkurt 02, 2011, 10:13:17 MD »
Epo kush i merr i madhi apo i vogli??

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #92 Me: Shkurt 02, 2011, 10:30:33 MD »
i vogli i merr kurse ti te rrosh vet se nuk trashegon gje ti. hihihihi
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #93 Me: Shkurt 02, 2011, 10:31:37 MD »
Kur jane dy cuna ne familje i mer familja ne varr [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #94 Me: Shkurt 02, 2011, 10:34:02 MD »
jo re se ja japin cunit te komshiut
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.ANARkI-94.
« Pergjigju #95 Me: Shkurt 02, 2011, 10:48:25 MD »
Po ca llafosni re se na bete me strese.une i bie me dale ne mes te 4 rrugve kshu se do mi marri vllai.?

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #96 Me: Shkurt 02, 2011, 10:51:41 MD »
mos u shqeteso se nuk del ne mes te 4 rrugeve po ne mes te 1 rruge ngelesh dhe rrugzgjidhja me e mir eshte te vrasesh veten hahahahahahaha
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.ANARkI-94.
« Pergjigju #97 Me: Shkurt 02, 2011, 10:55:06 MD »
Jo re jo  se ma bere gogol dhe ti sa e zmadhon

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #98 Me: Shkurt 02, 2011, 10:58:16 MD »
nuk e zmadhoj ic un, o vra veten o te vij e te vras une
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë sajmiri

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #99 Me: Shkurt 25, 2011, 04:53:43 MD »
Pfffffff ça eshte ky mentalitet vk?!  [cool1] Femijet jane njelloj, duhen trajtuar njelloj. Po sikur vajza te ruaj mbiemrin e babait te vet si do i vente hallit?  [cool1] Vk muhabete shqiptaresh....pse qeka mentalitet shqiptari....????
Dimplomacia esht arti qe i lejon te tjeret te veprojn ashtu si un dua.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #100 Me: Qershor 30, 2011, 08:08:23 PD »
Epo djemte jane te lidhur me anen materiale dihet se cojne perpara mbiemrin ,,, kurse femrat trashegojne dhemshurine dashurine dhe jane kurdohere gati per prinderit ... Krenare qe me ka bere perendia femer.  [smiley1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #101 Me: Korrik 02, 2011, 11:54:10 PD »
eshte sh e drejte femeres nuk munde ti lesh gjith pasurin asnjiher nje pjes te vogel

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #102 Me: Korrik 03, 2011, 02:44:33 MD »
Nuk mendoje se eshte e drejte
po ja une qe jam femer
kur te martohem sdua qe te pasuroje e te hap dderen e atije tjetrit
e te varferoje familjen time ....sme pelqen aspak
perkundrazi dua te shikoje Familjen time te prejardhjes lart e me lart sepse nqs jane ata lart LART E MBAJE KOKEN DHE UNE
pastaj persa i perket pasurise tek dera e dyte qe do shkoje
do kisha qejf ta ndertoja me ate qe do kem ne krahe.
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #103 Me: Korrik 03, 2011, 05:27:43 MD »
hera sa lek ke ti moj meqe je nga lazarati mos bejme ndonje lidhje te shpejte  [teethsmile]

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #104 Me: Korrik 04, 2011, 04:16:10 MD »
aq sa per veten time  :)
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!