Autori Tema: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???  (Lexuar 15724 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #15 Me: Maj 18, 2010, 05:21:18 MD »
them seeshte njesoj sikur ti lesh trashegimnine  botes qe nuk e njeh fare

Botes qe nuk e njeh fare?  [huh1] Po ketu po flitet per belin dhe gjakun tend, jo per burrin e vajzes.  [cool1] Qyqa na ben t'i veme duart ne koke keta neve....

sme e kuptove ose nuk u spjegova mire e kisha per vajzen si vazhdim i pergji se nikles

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #16 Me: Maj 18, 2010, 05:22:50 MD »
Me ka vajtur gjaku tru dhe s'po kuptoj gje tani.  [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #17 Me: Maj 18, 2010, 05:23:52 MD »
Me ka vajtur gjaku tru dhe s'po kuptoj gje tani.  [laugh1]

doemos mistrece te punon truri steprapthi [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #18 Me: Maj 18, 2010, 09:31:11 MD »
Jemi femije nga te njejtit prinde dhe nuk arrij ta kuptoj si mund te besh dallime ne femije...une kur te vije dita te martohem,sigurisht e dua pasurine time,dua te ndjehem krenare para burrit tim dhe njerezve te tij.....prinderit thone qe femija duhet njesoj pa asnje lloj dallimi,por kur vjen puna tu prekesh tek pasuria aty del qe nuk jane te baranarte....pak si me hile nuk ua bejne vajzave prinderit???
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #19 Me: Maj 20, 2010, 09:47:01 MD »
Pfffffff ça eshte ky mentalitet vk?!  [cool1] Femijet jane njelloj, duhen trajtuar njelloj. Po sikur vajza te ruaj mbiemrin e babait te vet si do i vente hallit?  [cool1] Vk muhabete shqiptaresh....

Ik  mi  ti  se  e  ke  burrin  doktor...dashke  dhe  pjesen  e  vellait  [prankster] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ti  me  dy  e  vellai  me  gjysem  [prankster] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
cuni  mi  cuni  [grin1] [grin1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #20 Me: Maj 20, 2010, 11:01:21 MD »
Pfffffff ça eshte ky mentalitet vk?!  [cool1] Femijet jane njelloj, duhen trajtuar njelloj. Po sikur vajza te ruaj mbiemrin e babait te vet si do i vente hallit?  [cool1] Vk muhabete shqiptaresh....

Ik  mi  ti  se  e  ke  burrin  doktor...dashke  dhe  pjesen  e  vellait  [prankster] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ti  me  dy  e  vellai  me  gjysem  [prankster] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
cuni  mi  cuni  [grin1] [grin1]

Po flas per principe une, pastaj ça ben motra eshte muhabet menjane.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #21 Me: Maj 21, 2010, 12:23:10 PD »
normal jo po tja lejme femrave te na e marojne pasurine per 2 ore shoping [zlaugh]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #22 Me: Maj 21, 2010, 01:16:37 PD »
2. Tema
Mos postoni te njejten teme ne forume te ndryshme.Para se te filloni nje teme te re , perdorni opsionin e kerkimit Kerko per tema te ngjashme.Temat e dyfishta do fshihen.Krijoni temat ne forumet e duhura.
Nuk lejohen tema Politike dhe Fetare, keto tematika jane jashte dominit te forumit tone.

http://www.nastradini.org/Forumi/rregullorja-e-forumit-!/rregullat-e-pergjithshme-te-forumit-nastradini-!/

Ps: vissi_kaze, te lutem mos posto artikuj dhe pergjigjie me tematike fene, ti e di mire dhe ju kemi thene shume here mos hapni diskutime apo tema te tilla, pasi rrjedhimisht kane sjelle ne konflikte nderjmet anetareve (kjo nga eksperienca te meparshme), postimin tend e fshiva pasi nuk na perkasin si forum tematika dhe diskutime te tilla!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #23 Me: Maj 21, 2010, 02:48:36 PD »
me fal ke te drejte noob e lexova me kujdes rregulloren besoj se nuk do perseriten me poste te tillla [coolthumb]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #24 Me: Maj 22, 2010, 08:36:33 MD »
Mendoj se duhen ndare, dhe ne ditet e sotme dicka e tille behet. Pastaj varet nga rrethana e rrethana.Femijet jane e duhet te jene njesoj sepse pa marre parasysh seksin e femijes eshte ne rradhe te pare femija yt.Tani puna eshte qe gjerat behen sipas traditave, mentaliteteve e
ligjeve ne cdo vendi keshtu qe duke marre parasysh qe Mashkulli ka qene
gjithnje me i
vleresuar se nje Femer eshte automatikisht "llogjike" qe mashkulli te
trashegoje me shume se femra.
A eshte e drejte? JO! Ketu qendron edhe roli i prindit dhe zgjedhja e tij mund te tregoje shume g
je.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #25 Me: Maj 23, 2010, 08:53:56 PD »
Per mua femijet jane te barabarte....ate qe meritojne trashegimi jane njelloj.ai mentalitet ekziston vetem ne shqiperi por keto kohe emancipimi nuk degjohet....un per vete jam trashegimtare ...

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #26 Me: Maj 31, 2010, 07:36:01 MD »
Mentaliteti esht i till andaj sesht e drejt po qte besh...
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë reallight

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 37
 • Popullariteti: 2
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #27 Me: Qershor 02, 2010, 10:22:24 PD »
Realisht ndodh qe djemte trashegojne gjithcka...Deh kur s'kan prona trashegojne shtepine...dhe ne motrat sikur ja leme me deshire vellait, sidomos po qe nje...
E drejte...se di por keshtu ka qene qe ne fillim te koherave te njerezimit...

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #28 Me: Korrik 02, 2010, 01:32:49 MD »
Budallallik :)
Edhe kllocka ndihmon zogun me te pafuqishem jo me njeriu qe behet copash
Per mendimin tim ndihmohet kush eshte ne veshtiresi
Ku ka bote ketu mooooOOOOOOOOOOO femija eshte shpirti si vajza edhe djali (ps vajza pak me shume , :) pasi nuk e di se ne c'hale*(sorry :D) ka rene
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
« Pergjigju #29 Me: Korrik 02, 2010, 03:15:49 MD »
Prinderit e mi nuk kane bere dallime,por ato pak qe kane i kane ndare ne pjese te barabarte me vellain....jemi te dy trashegimtare!
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''