Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Barsaleta te ndryshme / Dhurate ne Strip Club
« Postimi i Fundit nga FrediK Me Tetor 04, 2018, 09:47:57 MD »
Gruaja moderne vendos ti bëjë dhuratë burrit të saj një vizitë në Strip club.
Mbërrijnë në strip club dhe bodyguardi i klubit i thotë burrit:
– Ckemi Beni! Si ja kalove?

Gruaja e habitur pyet burrin nëse kishte shkuar edhe më parë, por Beni thotë:
– Jo, njihemi nga palestra.

Kur ulen, kamarierja pyet Benin nëse do porosisi … pijen e preferuar dhe i sjell uiskin që preferon.
Gruaja fillon të dyshojë dhe pyet prap Benin:
– Nga e di kamarierja pijen tënde të preferuar?
– Vjen dhe ajo në të njëjtën palestër dhe një herë po flisnim rreth pijeve.
«hmmm ok» ja kthen gruaja.

Pak më vonë vjen një kërcimtare në tavolinën e tyre, ulet në gjunjët e tij, e përqafon dhe i thotë:
– Mirmbrëma Benushi! Të bëj kërcimin që të pëlqen ty më shumë?

Gruaja e tërbuar, rrëmben cantën e saj dhe ikën me vrap nga klubi.

Beni vrapon pas saj dhe e shikon të hyjë në një taksi.
Pa arritur të mbyllë derën e makinës gruaja, Beni arrin dhe hyn bashk me të në taksi.
Përpiqet të justifikohet, duke i thënë se kërcimtarja e kishte ngatërruar më ndonjë burr tjetër.
Gruaja nuk e beson dhe fillon ti bërtasi, ta shajë, ta godasë me nerva.
Dhe taksixhiu, që ndiqte gjithë situatën drejton pak pasqyrën, shikon prapa dhe thotë:

– Beno ome plako, e vështirë kucka e sotme, e?
2
Arti Figurativ / Arti i kercimit ...
« Postimi i Fundit nga JohnWick7 Me Shtator 28, 2018, 07:16:05 PD »
Është një gjë e mirë.
3
Shqiptaret Anembane Botes / Puthja e shtrenjte ...
« Postimi i Fundit nga Slazgher Me Shtator 12, 2018, 09:38:46 PD »
The past, I have, but find the answer alone about this. This has been known.
4
Prezantimi juaj / Pershendetje nga nekladen
« Postimi i Fundit nga Slazgher Me Shtator 12, 2018, 09:38:27 PD »
I want to get information about this very much. Please help me
5
Dashuria / Can you explain more or recommend a good resource?
« Postimi i Fundit nga Dearis Me Shtator 08, 2018, 11:50:45 PD »
Qe po ti japesh pak me shume force vetes, ben vaki e e nis diten dhe ne mengjes heret    <dashni>

??????????????
6
Shqiptaret Anembane Botes / Pershkruani ...
« Postimi i Fundit nga Beesriwara Me Shtator 05, 2018, 12:17:15 MD »
By reading this entire content. I know many things that never know. I also have a good idea.
7
Pershendetje dhe Urime / Urime 102 vjet shtet!
« Postimi i Fundit nga Beesriwara Me Shtator 05, 2018, 12:17:04 MD »
I have read it. I have to admit that I never knew about this before. Until I read it.
8
Dashuria / I do not know how many updates have been made so I can not help recommending.
« Postimi i Fundit nga Phillipz Me Shtator 04, 2018, 11:53:13 PD »
I subscribed to this forum for direct learning and I hope to gain knowledge from this forum very much.
9
I am a researcher who has applied to learn new things. What do you learn to add?
10
Chit & Chat / C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Postimi i Fundit nga Andrea zani Me Shtator 01, 2018, 08:09:22 MD »
un skuqem kur qi pidh [laugh6]
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10