Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
http://chatoshqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
2
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / besimi
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 21, 2018, 02:01:29 MD »
duhet shikuar personi qe shpreh besim. Nese eshte dikush qe nuk ze bese kollaj atehere eshte nje vlersim i larte. Tregon se ai person ka konsiderate per ty
3
Big Brother Live / Big Brother Albania Vip
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 19, 2018, 05:30:29 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Shikova kete pjese te forumit dhe mendova pse jo te "reklamoj" dhe faqen qe bej pjese , gjithashtu te ju jap dhe juve nje mundesi te mire per te shikuar Big Brother Albania Vip Live ne 2 kanale. Kjo eshte nje faqe qe e menagjoj bashke me disa miq te mite. Por momentin kemi hedhur disa arkikuj informues mbi BIg Brother Vip Albania . Me fillimin e spektaklit do hedhim lajme ditore mbi shtepine me te famshme  ne Shqiperi. Permbledhjen ditore , gjithashtu sic e saktesova me siper dhe Stream Live ne 2 Kanale te dedikuar.

Ju ftoj te na ndiqni.
Faleminderit
4
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / besimi
« Postimi i Fundit nga Rosarioz Me Prill 18, 2018, 12:55:51 MD »
Do not know if you can help me explain more about these content?
5
Prezantimi juaj / Hi everone~
« Postimi i Fundit nga Rosarioz Me Prill 18, 2018, 12:55:25 MD »
For the reason I came in this time, I needed some useful information.
6
Barsaleta te ndryshme / Fjalor Shqip - Italisht :P
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 13, 2018, 09:28:42 MD »
Hahhahahha me lot . Kush ka te tjera i lutur ti postoje
7
Shqiptaret Anembane Botes / Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 12, 2018, 10:33:12 MD »
vetem ne alaske dhe  ne pol te Veriut se kudo jemi [cool1]
8
Prezantimi juaj / Pershendetje te gjitheve
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 12, 2018, 09:08:38 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.
9
Shqiptaret Anembane Botes / Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Postimi i Fundit nga Constantinut Me Prill 02, 2018, 10:15:42 PD »
Më pëlqen shumë Është shumë mirë. Shpresoj se e kam marrë
10
Dashuria / a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri
« Postimi i Fundit nga Constantinut Me Prill 02, 2018, 10:13:59 PD »
Mendoj se është vetëm dikush, jo gjithkush, që mund të ndryshojë për shkak të dashurisë.
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10