Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Arti i Kuzhines / Si te gatuj byrek
« Postimi i Fundit nga Albanianrecipes Me Shtator 13, 2017, 02:50:04 MD »
2
Pershendetje dhe Urime / pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Postimi i Fundit nga valmoo Me Shtator 02, 2017, 05:03:22 PD »
omg, shpresoj qe te gjithe anetaret ketu qe dikur ishim aktiv , te jene shendosh e mire, pershendetje nostalgjike per te gjithe juve ... MuaAh
3
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Postimi i Fundit nga lediona1995 Me Gusht 28, 2017, 03:10:21 MD »
Pershendetje te dashur lexues, jam ne analiste modeste persa i perket fushes se politikes. Doja te dija mendimin tuaj persa i perket kabinetit te ri te qeverise Rama duke qene swe jam duke bere nje shkrim per te?
A mendoni se secili minister eshte ne vendin e duhur apo duhet te zgjidheshin te tjere persona ne krye te ministrive? Per lehtesi e keni ketu listen e drejtuesve te seciles ministri http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/08/27/asambleja-e-ps-rama-prezanton-kabinetin-e-ri-qeveritar/
4
Qyteti i Fotove / POEZI-bota e qudirave
« Postimi i Fundit nga sarabegaj Me Gusht 27, 2017, 07:34:00 MD »
kur drita behet erresire,
ndodhin shum qudira,
duke ikur te gjithe,
thone:erdhi erresira


kur erresira behet drite,
vendi im ndryshon,
bota e qudirave,
qdo gje mrrekullon
5
Chit & Chat / happy
« Postimi i Fundit nga sarabegaj Me Gusht 27, 2017, 07:22:48 MD »
 [zbye]    NOTHINK LAST FOREVER
6
Prezantimi juaj / angels
« Postimi i Fundit nga sarabegaj Me Gusht 27, 2017, 07:06:20 MD »
engjejt nuk jetojn ne tok sepse bota ben padrejtesira apo jo si mendoni???!
7
Dashuria / Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Postimi i Fundit nga ANXHELA ANXHI Me Gusht 22, 2017, 01:48:51 MD »
VETEM DHIMBJE. 
8
Dashuria / Ndihme :(
« Postimi i Fundit nga ANXHELA ANXHI Me Gusht 22, 2017, 01:47:04 MD »
                 NESE DO TE DASHUROSH MOS NDERTO KESHTJELLA TE LARTA ENDRRASH DHE ILUZIONESH
                  POR NDERTO NJE KASOLLE ME KASHTE QE TE BEJE ME PAK ZHURME KUR TE SHEMBET.                   MOS E HUMB KOHEN ME ATA TE CILET NUK E VLERESOJNE KOHEN KUR JANE ME TY.


                   KOHA ESHTE SHERIMI I CDO PLAGE. NESE PERPIQESH TA HARROSH , DO TA HARROSH     
                    SHUME LEHTE MADJE.           
9
Dashuria / Ndihme :(
« Postimi i Fundit nga ANXHELA ANXHI Me Gusht 22, 2017, 01:45:43 MD »
                 NESE DO TE DASHUROSH MOS NDERTO KESHTJELLA TE LARTA ENDRRASH DHE ILUZIONESH
                  POR NDERTO NJE KASOLLE ME KASHTE QE TE BEJE ME PAK ZHURME KUR TE SHEMBET.                   MOS E HUMB KOHEN ME ATA TE CILET NUK E VLERESOJNE KOHEN KUR JANE ME TY.


                   KOHA ESHTE SHERIMI I CDO PLAGE. NESE PERPIQESH TA HARROSH , DO TA HARROSH     
                    SHUME LEHTE MADJE.           
10
Ndihme, Ankesa dhe Kerkesa. / Abuzimi që bën Haribo ndaj meje
« Postimi i Fundit nga Hariboo Me Qershor 14, 2017, 11:07:16 MD »
 Po kthej pergjigje veq per estetike dhe korrektesi ndaj accesot tim j ndaj teje si user armani.. je lajmeruat per t disajten here mos ofendime ndaj sfafit..kush me gjyku ty st ka qu ndaj ns hyn per chat qendoji vendit!! Gjeje problemin tek vetja jo tek pasojat e veprimeve t mia se notmalisht do mbrohem  eshte instrikt human.. suksese n jet armani . [zbye]
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10