Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Lojra te ndryshme / Emer,Shtet, Qytet, Fshat, Kengetare, Kafsh, Send, Frut..
« Postimi i Fundit nga alvi12 Me Mars 15, 2018, 09:04:49 MD »
Shtet:Zelanda e Re
QYTET
Emer:Zana/Zamiri
Kafshe:Zebra
Send:zar
2
Ky fjalor nuk qenka online dhe linqet nuk funksionojne
Ketu jane disa fjalore te tjere online dhe programe per shkarkim

Fjalor anglisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-anglisht-shqip

Fjalor anglisht shqip online
http://anglisht.shqipopedia.org/

Fjalor shqip shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-shqip-shqip-enciklopedik-shqiptar

fjalor shqip shqip online
http://fjalor.shqipopedia.org/

Fjalor italisht shqip per shkarkim
http://shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-italisht-shqip

Fjalor italisht shqip online
http://italisht.shqipopedia.org/

Fjalor gjermanisht shqip online
http://gjermanisht.shqipopedia.org

Fjalor frengjisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-frengjisht-shqip

Fjalor frengjisht shqip online
http://frengjisht.shqipopedia.org/
  [dilneballkon][zzdance] [zbye]
3
Programe te ndryshme. / Fjalor Interneti 2005
« Postimi i Fundit nga aimilius Me Mars 11, 2018, 11:15:52 MD »
Ky link nuk punon, megjithate ketu do te gjeni disa fjalore dhe programe ne shqip

http://forum.shqipopedia.org/threads/shkarkoni-programe-shqip.74/
4
Barsaleta te ndryshme / Fjalor Shqip - Italisht :P
« Postimi i Fundit nga aimilius Me Mars 11, 2018, 11:07:29 MD »
hahaha
punto nero! [laugh6]

nejse per ata qe duan nje fjalor te vertet
mund ta gjejne ketu
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-italisht-shqip
5
Dokumentare Historike / Tri hipotezat per prejardhjen e emrit te Tiranes
« Postimi i Fundit nga Ester_e7 Me Shkurt 28, 2018, 02:33:16 MD »
Bukur [bravo] [bravo]
6
Rinia Shqiptare / Rinia Shqiptare..... E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive ?
« Postimi i Fundit nga Numsiripha Me Shkurt 22, 2018, 11:03:27 PD »
I studied after reading this. I do get new knowledge, which is really useful.
7
Shqiptaret Anembane Botes / Ekziston nje shtet ku nuk ka Shqiptar sipas jush?
« Postimi i Fundit nga Numsiripha Me Shkurt 22, 2018, 11:03:08 PD »
When I read all the content. It makes me feel that this is a very useful knowledge.
8
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga al-kapone Me Shkurt 19, 2018, 08:54:17 MD »
9
Lojra te ndryshme / Vjen Nje Moment Dhe...
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Shkurt 17, 2018, 11:42:19 PD »
,,,,,,,,,,,,vdesin forumet. :(

Asnje antar te Nastradini tani?
10
Pyetje dhe Pergjigje / Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Shkurt 17, 2018, 11:38:19 PD »
Budist !

Meditoj,aktivizoj chakrat .

Mi ka mesuar Budha  [futboll]
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10