Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Arti Letrar / Vargje per dashurine
« Postimi i Fundit nga cannavarojo9 Me Dhjetor 10, 2018, 08:54:06 PD »
Une do te jem bashk me ty
si ne vuajtje, si ne dashuri
nuk te le une kurr ne vetmi
do te mbuloj me dashuri.

2
Prezantimi juaj / Pershendetje te gjitheve
« Postimi i Fundit nga driver123 Me Dhjetor 10, 2018, 03:29:53 PD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.
sbobetcasino online

Informacion shumë i dobishëm sidomos pjesa e fundit. Po kërkoj këtë informacion të caktuar për një kohë shumë të gjatë. Është një artikull shumë i mirë. Shumë e dobishme unë jam duke pasur një problem me këtë. Faleminderit dhe më të mirën.
3
Historia / odiseja e pabesueshme e nje populli parahelen
« Postimi i Fundit nga Pattaxoxo Me Nëntor 30, 2018, 04:24:58 PD »
Se fundi ,shtoi se HOMERI nuk i ka cituar helenet si popull dhe si komb, Ky emer ka qene  permendur vetem nje here ne Iliaden,Kenga II,(ne mos po behet  fjale edhe nje here per nje futje te gabuar te me voneshme)."Me pas vijne ata linksbo te Argosit pellezg-te gjithe popujt e Alopes,te Alosit dhe te  ??????? Trakise,-ata teFties dhe teHelades me gra te quajtura Mirmidone,Helene, Akene".
4
Prezantimi juaj / Pershendetje te gjitheve
« Postimi i Fundit nga Pattaxoxo Me Nëntor 30, 2018, 04:17:25 PD »
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.gclubRoyal Online
5
Dashuria / Pengjet e dashurise....
« Postimi i Fundit nga wannaxaxa Me Nëntor 29, 2018, 10:31:12 PD »
po me pelqen shum kjo shprehje...PENG I DASHURISE...teper e bukur....qofsha gjate i tille.... [givelove]

?????? maxbet
6
Prezantimi juaj / Pershendetje, Rombullaki
« Postimi i Fundit nga Rombullaki Me Nëntor 28, 2018, 03:52:40 MD »
Pershendetje, un jam rombollaki, hyra ne kete forum sepse me pelqeu, ju pershendes :)
7
Best of YouTube / Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Fundi Im + TEXTI
« Postimi i Fundit nga BethWise Me Nëntor 28, 2018, 09:17:20 PD »
Natutunan ko at may katuturan sa forum na ito, kaya marami akong nilalaman.
8
International Board / Anong mga bagong bagay ang nangyari sa pagsabi sa akin kung magkano.
« Postimi i Fundit nga BethWise Me Nëntor 28, 2018, 09:16:16 PD »
Nag-subscribe ako sa forum na ito para sa direktang pag-aaral at umaasa akong makakuha ng kaalaman mula sa forum na ito.
9
Lojra te ndryshme / Vjen Nje Moment Dhe...
« Postimi i Fundit nga Adiizo-la Me Nëntor 25, 2018, 10:07:13 PD »
dhe gjithcka duket njelloj.

G club
10
Arti fotografik / Ndjenja e momentit me nje foto.....
« Postimi i Fundit nga Adiizo-la Me Nëntor 25, 2018, 10:03:16 PD »
 [angel3]Imazhi do të tregojë ndryshimin. Ose kujtime për të bërë hollows.

 [laugh6] [laugh6] [laugh6]


Gclub Mobile
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10