Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Psikologjia / TEST: - A E NJIHNI FORCEN TUAJ TE BRENDSHME
« Postimi i Fundit nga Mi4day Me Maj 18, 2018, 10:36:18 MD »
Ky test personaliteti qe keni dhene ketu nuk eshte i sakte. Per ta ditur se cilit tip te personalitetit i perkisni athere provoni me kete test personaliteti www.personaliteti.com
2
Mesatare / Barazimi sakt
« Postimi i Fundit nga Klevis97 Me Maj 09, 2018, 10:21:01 MD »
Besoj se zgjidhja esht te vendosni kujn e numrit nje te 114es mbi shenjen e barazimit qe te dale shenja e mobarazimit.
14+4?1
3
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / -Mentaliteti shqiptar.
« Postimi i Fundit nga Semprunz Me Maj 07, 2018, 05:04:32 PD »
I would like to know if this website has been developed in the forum.
4
Prezantimi juaj / ArditBeejKicaj`.
« Postimi i Fundit nga Semprunz Me Maj 07, 2018, 05:03:58 PD »
The forum for this site made me realize a lot of things.
5
Muzika / Duete dashurie (shqip!)
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Maj 06, 2018, 02:14:12 MD »
6
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Maj 06, 2018, 02:13:17 MD »
7
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Maj 01, 2018, 08:49:13 MD »

Super degjojeni vetem nje here
8
http://chatoshqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
9
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / besimi
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 21, 2018, 02:01:29 MD »
duhet shikuar personi qe shpreh besim. Nese eshte dikush qe nuk ze bese kollaj atehere eshte nje vlersim i larte. Tregon se ai person ka konsiderate per ty
10
Big Brother Live / Big Brother Albania Vip
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Prill 19, 2018, 05:30:29 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Shikova kete pjese te forumit dhe mendova pse jo te "reklamoj" dhe faqen qe bej pjese , gjithashtu te ju jap dhe juve nje mundesi te mire per te shikuar Big Brother Albania Vip Live ne 2 kanale. Kjo eshte nje faqe qe e menagjoj bashke me disa miq te mite. Por momentin kemi hedhur disa arkikuj informues mbi BIg Brother Vip Albania . Me fillimin e spektaklit do hedhim lajme ditore mbi shtepine me te famshme  ne Shqiperi. Permbledhjen ditore , gjithashtu sic e saktesova me siper dhe Stream Live ne 2 Kanale te dedikuar.

Ju ftoj te na ndiqni.
Faleminderit
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10