Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Postimi i Fundit nga Bautistaz Me Sot ne 09:28:15 PD »
The main forum of this forum is usually where to find it.
2
Prezantimi juaj / Pershendetje te gjitheve
« Postimi i Fundit nga Bautistaz Me Sot ne 09:27:47 PD »
The forum is the most important forum right now.
3
Psikologjia / TEST: - A E NJIHNI FORCEN TUAJ TE BRENDSHME
« Postimi i Fundit nga Mi4day Me Maj 18, 2018, 10:36:18 MD »
Ky test personaliteti qe keni dhene ketu nuk eshte i sakte. Per ta ditur se cilit tip te personalitetit i perkisni athere provoni me kete test personaliteti www.personaliteti.com
4
Mesatare / Barazimi sakt
« Postimi i Fundit nga Klevis97 Me Maj 09, 2018, 10:21:01 MD »
Besoj se zgjidhja esht te vendosni kujn e numrit nje te 114es mbi shenjen e barazimit qe te dale shenja e mobarazimit.
14+4?1
5
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / -Mentaliteti shqiptar.
« Postimi i Fundit nga Semprunz Me Maj 07, 2018, 05:04:32 PD »
I would like to know if this website has been developed in the forum.
6
Prezantimi juaj / ArditBeejKicaj`.
« Postimi i Fundit nga Semprunz Me Maj 07, 2018, 05:03:58 PD »
The forum for this site made me realize a lot of things.
7
Muzika / Duete dashurie (shqip!)
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Maj 06, 2018, 02:14:12 MD »
8
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga bobi 10 Me Maj 06, 2018, 02:13:17 MD »
9
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga BigVip Me Maj 01, 2018, 08:49:13 MD »

Super degjojeni vetem nje here
10
http://chatoshqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10