Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Dashuria / A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Postimi i Fundit nga inaaaa Me Dhjetor 13, 2017, 11:53:33 MD »
2
Arti Letrar / Shprehje popullore
« Postimi i Fundit nga kjo jam une Me Dhjetor 12, 2017, 09:08:21 MD »
Kush s'punon, dheut i rëndon.                                                                                                     
3
Pyetje dhe Pergjigje / Pse eshte i lagur uji??
« Postimi i Fundit nga kjo jam une Me Dhjetor 12, 2017, 05:52:13 MD »
Kete pyetje ma ka bere nje shok dhe UNE I THASHE "NUK E DI "
4
Te thjeshta / Sa ka qene shpejtesia e rrymes ??
« Postimi i Fundit nga vlora1 Me Dhjetor 06, 2017, 08:37:17 MD »
Ka qen 15km/h???
5
Dashuria / A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Postimi i Fundit nga BOHAN Me Dhjetor 01, 2017, 08:38:41 MD »
Trupin tim? Jo kurre ;rolf;
6
Dashuria / A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Postimi i Fundit nga spring-123 Me Nëntor 30, 2017, 08:19:48 PD »
'?? cpate
7
Muzika / Kenga qe po degjoni per momentin !!
« Postimi i Fundit nga al-kapone Me Nëntor 29, 2017, 10:28:45 MD »
8
Chit & Chat / hi... ?
« Postimi i Fundit nga al-kapone Me Nëntor 29, 2017, 04:16:33 MD »
9
Dashuria / A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Postimi i Fundit nga al-kapone Me Nëntor 29, 2017, 04:15:03 MD »
10
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Periudha qe do doje te jetoje serisht...
« Postimi i Fundit nga spring-123 Me Nëntor 28, 2017, 09:42:12 MD »
femijerine.. keshtu do i shijoja akoma me shum ditet me babin tim
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10