Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Interneti dhe Shqipëria / Nrrjet.com Rrjeti Social Shqiptar
« Postimi i Fundit nga mevlans Me Sot ne 03:08:18 MD »
Rrjet Social i Dedikuar komunitetit shqiptar në të gjithë botën.
https://nrrjet.com Rrjet i Vetëm i Cili Na Bashkon Të Gjithë Shqiptarët Në Një Vend Si Asnjeherë Më Parë !
Bëhu Pjes e Jona
REGJISTROHU TANI....
2
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Marrëdhëniet njerëzore
« Postimi i Fundit nga Hodsoges Me Nëntor 16, 2018, 08:00:35 PD »
Est-ce que je veux vraiment savoir comment scanner le site et que la plupart des informations à ce sujet sont suffisantes à expliquer?
3
Prezantimi juaj / pershendetje forumistee & forumista
« Postimi i Fundit nga Hodsoges Me Nëntor 16, 2018, 07:59:46 PD »
Je ne sais pas dans quelle mesure vous pouvez m'aider à obtenir cette information, car je veux accéder à beaucoup d'informations, je ne sais pas comment m'aider?
4
Rinia Shqiptare / Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
« Postimi i Fundit nga Sasaka-4628 Me Nëntor 10, 2018, 10:07:26 PD »
nuk ndjej keqardhje fare pasi paradite lypin

??????? ??????
5
Prezantimi juaj / hi pershendetje
« Postimi i Fundit nga Sasaka-4628 Me Nëntor 10, 2018, 10:05:55 PD »
Përshëndetje, unë jam i ri në këtë aplikacion.

slot online
6
Dashuria / Pengjet e dashurise....
« Postimi i Fundit nga Bradleyz Me Nëntor 07, 2018, 09:25:25 PD »
Do not know how to help me? About the knowledge I'm looking for, I'm following up on sharing this information.
7
Prezantimi juaj / Pershedetje
« Postimi i Fundit nga Bradleyz Me Nëntor 07, 2018, 09:24:47 PD »
I really want to know How does the site crawl and most of the information about it is enough to explain?
8
Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online. / Faqe per shendetin
« Postimi i Fundit nga Poshnjari Me Tetor 25, 2018, 04:00:33 PD »
Nese doni te keni nje shendet te mire atehere vizitoni [u=https://dietat.info]Dietat.info[/u] do te gjeni dieta te ndryshme nga cdo lloj.
9
Barsaleta te ndryshme / Dhurate ne Strip Club
« Postimi i Fundit nga FrediK Me Tetor 04, 2018, 09:47:57 MD »
Gruaja moderne vendos ti bëjë dhuratë burrit të saj një vizitë në Strip club.
Mbërrijnë në strip club dhe bodyguardi i klubit i thotë burrit:
– Ckemi Beni! Si ja kalove?

Gruaja e habitur pyet burrin nëse kishte shkuar edhe më parë, por Beni thotë:
– Jo, njihemi nga palestra.

Kur ulen, kamarierja pyet Benin nëse do porosisi … pijen e preferuar dhe i sjell uiskin që preferon.
Gruaja fillon të dyshojë dhe pyet prap Benin:
– Nga e di kamarierja pijen tënde të preferuar?
– Vjen dhe ajo në të njëjtën palestër dhe një herë po flisnim rreth pijeve.
«hmmm ok» ja kthen gruaja.

Pak më vonë vjen një kërcimtare në tavolinën e tyre, ulet në gjunjët e tij, e përqafon dhe i thotë:
– Mirmbrëma Benushi! Të bëj kërcimin që të pëlqen ty më shumë?

Gruaja e tërbuar, rrëmben cantën e saj dhe ikën me vrap nga klubi.

Beni vrapon pas saj dhe e shikon të hyjë në një taksi.
Pa arritur të mbyllë derën e makinës gruaja, Beni arrin dhe hyn bashk me të në taksi.
Përpiqet të justifikohet, duke i thënë se kërcimtarja e kishte ngatërruar më ndonjë burr tjetër.
Gruaja nuk e beson dhe fillon ti bërtasi, ta shajë, ta godasë me nerva.
Dhe taksixhiu, që ndiqte gjithë situatën drejton pak pasqyrën, shikon prapa dhe thotë:

– Beno ome plako, e vështirë kucka e sotme, e?
10
Arti Figurativ / Arti i kercimit ...
« Postimi i Fundit nga JohnWick7 Me Shtator 28, 2018, 07:16:05 PD »
Është një gjë e mirë.
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10