Postimet e Fundit

Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Zone e Kuqe / Barcaleta erotike.
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 22, 2019, 02:03:51 MD »
Ja disa:
-----------------
Nje cun dhe nje goce po rrinin bashke dhe vajza gjith kuriozitet i thote cunit:
Vajza: Ej po ju cunat ca thoni kur kalojme ne rruge zakonisht...?
Cuni: themi - ej ej shife ca p*** ajo qe po kalon -
Ndersa cuni gjith kuriozitet i thote goces:
Cuni: Ca thoni ju gocet kur kalojme ne rruges...?
Vajza: Themi - ej ej vajza shife ca k*** qe po kalon.....
----------------------
Ne nje fshat dy shok Gjeloshi me Tomen po kalonin afer varrezave kur shohin nje grua te veje qe renkonte prane varrit te te shoqit...Toma qe ndjen keqardhje per gruan e ve thote: e Gjora qe kur i vdic burri nuk ben gje tjeter vec i lutet Zotit qe ta marre edhe ate, e nuk pranon me te martohet...
-Cudi -thote Gjelosh-un ve bast se e q* qe tani
-Jo ore se eshte gru e ndershme,po po ja rrite te jap dy qete e mi
Afohet Gjeloshi afer gruas dhe perkulet mbi varrin afer duke u ankuar,gruaje e sheh dhe e pyet se kush i kishte vdekur
-gruaja i ziu un-thote gjeloshi
_Po nga se
-Po ja po benim dashuri e un e q* aq fort sa vdic e shkreta
-vertete edhe un dua te vdes
-nese do un te q* se me vjen qynah per ty
-po aman se nuk duroj me te rri pa burrin tim ,shkojme poshte qinarit
Siper ne qinar ishte Toma qe po shikonte e ndersa kto te dy po e benin gruaja bertet -"O dil o shpirti i zi "
-Toma: -Me det per qet e mi se nuk del shpirti tu u q*
---------------------------------
Një djalit 17 vjeq i thot i jati: "Tapo vijn gjyshat dhe i duhet me i liru dhomen se shpia ishte e vogel". Kur mrriten gjyshat dhe shkunen me fjet djali shkoi me ba shurren kur dëgjoi nanen e vet tu bërtit hapi derën e shikoj të atin tuj q* nanen. Mavon i jati dëgjoi nanen e ti tu bërtit hapi deren e dhoms e shikoi të jatin e lidhur dhe siper nanës ti shikoj të birin që po e q****. Ithotë të birit: "Stë vjen turp qa i ban nans?!" I biri i thot: "Ti ishe tuj më q* nanen teme e une po të q** tënden".
-------------------------------
-nje dite Tiku ishte i merzitur dhe u nis ne shkolle ashtu turi varur.
-takohet me shokun e tij dhe i thote:O Tiku cka ke ore njesh?
-eh cka kam,e di ti se cka kam........e kam nje lemsh,ketu brenda ne gjoks,dhe dua te them por smundem,se me mblidhet lemsh.
-largohet shku pa e kuptuar punen e lemshit.
-duke ecur i del para shoqja e tij,ajo e sheh te merzitur dhe e pyet:Tiku cfar ke?
-ahh....e kam nje hall,e kam nje lemsh?!
-verte-thot ajo-ehhh....o Tiku,jemi ne te njejtin hall.
pse? e pyeti Tiku shoqen
-sepse dhe un kam nje lemsh-i pergjigjet ajo
-Aaaa,me fal shoqe, ti nuk ke nje lemsh,por ti ke dy lemsha...-thote Tiku duke i ngulur syte ne gjosin e saj.
-----------------------------
ne morning ne lendine, Mr Wolf tu ndjek Miss Dhine. Runs Miss Dhia si veriu, in front of her vjen xhaxha Ariu:

-Where are you going oj Miss Dhi?
-Mr. Wolf want to q* me!

Comes xhaxha Ariu dalengadale, says to Dhia two three fjale:
-If you suck kete pallen time Mr. Wolf s'te touch asnje qime
...
SHPRESOJ TIU PELQEJNE!!! [zbye]

2
Vous ne savez pas comment m'aider? En ce qui concerne les connaissances que je recherche, je continue à partager ces informations.
3
Qyteti i Fotove / POEZI-bota e qudirave
« Postimi i Fundit nga ClayGreel Me Mars 22, 2019, 09:35:42 PD »
Est-ce que je veux vraiment savoir comment scanner le site et que la plupart des informations à ce sujet sont suffisantes à expliquer?
4
Prezantimi juaj / Pershendetje te gjitheve
« Postimi i Fundit nga Pattaxoxo Me Mars 19, 2019, 10:20:56 PD »
Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.
Gclub
Gclub Slot
5
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
« Postimi i Fundit nga Perorysa Me Mars 15, 2019, 07:54:40 PD »
I know this reasonably But the advice from somebody anyway
6
Tregime Erotike / Tregime erotike - seks.
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 14, 2019, 03:35:28 MD »
Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik
                                       derguar me  1/8/2008
ISHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:JEPI ARDI!POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR.
SERIOZISHT?????????????????
7
Zone e Kuqe / Histori erotike?
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 14, 2019, 03:21:34 MD »
 [zbye] [zbye]                                               
8
Zone e Kuqe / Vendi qe ju pelqen me shume per te bere seks. Vendi juaj ideal ...
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 14, 2019, 03:14:54 MD »
NE AJER!!! [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
9
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Tregime ose barcaleta EROTIKE??
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 14, 2019, 03:08:56 MD »
A te them une nje..e shkurter dhe e kam degjuar........??
Ishte nje vajze zeshkane ,ne dyqanin ku punonte si shitese vinte dite per dite nje djale me flok kafe e sy te zinj!!!Ai beni levizje teper provokuese..Nje dite kur ne dyqan nuk kishte kliente te tjere vajza e mbylli dyqanin!!Djali qeshi...ajo ju afrua...Hajde te lala-i thoshte ai...I shqeu rrobat dhe filloi ta puthte e ta lepinte,vajza i nxorri k**in dhe filloi ta hante te gjithin........Me pas djali e pallloi KAQ ISHTE!!!E di qe eshte kot.....NQS keni me te bukura tregojini.........Une lodhem shpejt!! [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
10
Diskutime te Lira ( Zone e Lire) / Tregime ose barcaleta EROTIKE??
« Postimi i Fundit nga almaalma Me Mars 14, 2019, 03:01:55 MD »
 [bigok]a mundeni te tregoni qofte edhe te sajuara??.....{Shkruani qarte dhe pa gabime}
Faqet: [1] 2 3 4 5 6 ... 10