Autori Tema: Shqiperia njehere e nje kohe !  (Lexuar 7549 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Shqiperia njehere e nje kohe !
« Pergjigju #30 Me: Korrik 25, 2008, 02:27:10 MD »
keto foto shume te bukur me duket me mire se sot...

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Shqiperia njehere e nje kohe !
« Pergjigju #31 Me: Gusht 01, 2008, 12:28:06 MD »
bravo djali shume te bukura
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë federali007

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1176
 • Popullariteti: -5
Shqiperia njehere e nje kohe !
« Pergjigju #32 Me: Gusht 09, 2008, 01:45:05 PD »
Vetem zoti e dine saktesisht si ka qen shqiperia nje fare kohe