Autori Tema: POEZI-bota e qudirave  (Lexuar 1300 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sarabegaj

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 3
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
POEZI-bota e qudirave
« Me: Gusht 27, 2017, 07:34:00 MD »
kur drita behet erresire,
ndodhin shum qudira,
duke ikur te gjithe,
thone:erdhi erresira


kur erresira behet drite,
vendi im ndryshon,
bota e qudirave,
qdo gje mrrekullon