Autori Tema: Tropoja  (Lexuar 2878 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë MALESORI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
 • Microph0ze.. !
  • Nastradini
Tropoja
« Me: Maj 12, 2007, 03:51:37 MD »
Pamje nga vendlindja IME (Tropoja)..- fLasH cRew - Albanian Ethernet oRganisation -

Jashtë Linjë MALESORI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
 • Microph0ze.. !
  • Nastradini
Re: Tropoja
« Pergjigju #1 Me: Maj 12, 2007, 03:58:44 MD »
Tropoja ne dimer..

- fLasH cRew - Albanian Ethernet oRganisation -