Autori Tema: Korca  (Lexuar 17039 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #30 Me: Qershor 11, 2009, 09:57:54 MD »
Rrugica karakteristike korcare te shtruara me kalldrem guri
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #31 Me: Qershor 11, 2009, 10:05:06 MD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 11, 2009, 10:07:54 MD nga agas »
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #32 Me: Qershor 11, 2009, 10:10:29 MD »
Sdoli e fundit
Ja u be edhe e fundit.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Korca
« Pergjigju #33 Me: Qershor 11, 2009, 10:12:29 MD »
Flm.. qytet i bukur Korca
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Korca
« Pergjigju #34 Me: Qershor 12, 2009, 10:55:59 MD »
ja korca ime e dashur

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #35 Me: Qershor 20, 2009, 12:08:55 PD »
Qytetii Korces naten.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #36 Me: Qershor 20, 2009, 12:11:39 PD »
Korca ne nje dite dimri me debore.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #37 Me: Qershor 20, 2009, 12:13:13 PD »
Lendina e Loteve..
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #38 Me: Qershor 20, 2009, 12:16:30 PD »
Stadiumi"Skenderbeu" i korces.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Korca
« Pergjigju #39 Me: Qershor 20, 2009, 12:19:05 PD »
Shetitore "parku Rinia" ne Korce.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Re: Korca
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 01, 2009, 12:16:46 PD »
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Korca
« Pergjigju #41 Me: Shkurt 15, 2010, 06:00:12 MD »

SHKOLLA E PARE SHQIPE


Jashtë Linjë Pattaxoxo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Korca
« Pergjigju #42 Me: Maj 05, 2019, 05:02:23 PD »
nuk kam qene ndonjehere ne korce po me pelqen kultura dhe serenatat
Gclub Slot
Gclub