Autori Tema: Fotografi nga pushimet Verore  (Lexuar 11499 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #30 Me: Shtator 01, 2010, 03:07:15 MD »
ulqin

crna gora

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #31 Me: Shtator 01, 2010, 03:17:25 MD »
 :)

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #32 Me: Shtator 25, 2010, 11:30:53 MD »
Berati...


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #33 Me: Tetor 14, 2011, 12:37:22 PD »
Sardegna.


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #34 Me: Tetor 14, 2011, 12:47:00 PD »
Sardegna.


Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #35 Me: Janar 16, 2012, 10:01:04 MD »
Dhermi
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #36 Me: Janar 16, 2012, 11:45:17 MD »
KSAMIL
« Redaktimi i Fundit: Janar 16, 2012, 11:49:31 MD nga BOHAN »

Jashtë Linjë Gaja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #37 Me: Gusht 24, 2013, 01:00:49 MD »

Jashtë Linjë Pattaxoxo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Fotografi nga pushimet Verore
« Pergjigju #38 Me: Maj 05, 2019, 05:04:04 PD »