Autori Tema: Berati  (Lexuar 45366 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Berati
« Pergjigju #135 Me: Tetor 08, 2010, 12:50:16 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BeRaTsi_MiZeRje

 • BeRaTaS
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 32
 • Popullariteti: 0
 • ▒▒RoB ZoTi▒▒
  • http://WwW.BeratiLive.Tk/
Berati
« Pergjigju #136 Me: Prill 30, 2013, 01:22:32 MD »
Pershendetje te gjithe BERATSIT/e
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
Berati
« Pergjigju #137 Me: Dhjetor 09, 2019, 02:25:40 PD »
Pershendetje te gjithe BERATSIT/e
Përshëndetjeb [clap3]