Autori Tema: Si ndiheni tani??  (Lexuar 104688 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #75 Me: Shtator 16, 2010, 02:06:25 MD »
 [bigok]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #76 Me: Shtator 16, 2010, 02:08:43 MD »
[huh1] [huh1] e turbulluar nga mrapakolpi ksaj siper  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #77 Me: Shtator 16, 2010, 02:09:06 MD »
[huh1] [huh1] e turbulluar nga mrapakolpi ksaj siper  [mrgreen] [mrgreen]
[laugh1] [laugh1] [laugh1]

kaq shpejt te doli gjumi gloria?
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #78 Me: Shtator 16, 2010, 02:12:12 MD »
eheeeeeee ca fol ti mi, ngren te vdekurin nga varri e jo mo nga gjumi  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #79 Me: Shtator 16, 2010, 02:13:04 MD »
eheeeeeee ca fol ti mi, ngren te vdekurin nga varri e jo mo nga gjumi  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
:o :o :o :o

po me foton qe ke ven ti ca ben ?

atehere te sheron kancerin me duket  [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #80 Me: Shtator 16, 2010, 05:22:33 MD »
Mire shume  [smiley1]

 

Jashtë Linjë dareU2move

 • No more au-iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1117
 • Popullariteti: 37
 • Jo! S'nuk, s'ka!
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #81 Me: Shtator 17, 2010, 04:26:54 MD »
ikshem... [hello55]
Never argue with an idiot!
They drag you down to their level and beat you with experience...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #82 Me: Shtator 17, 2010, 04:32:05 MD »
Shuuuuuuuuuuume  e  lumtur  [party] [party] [party] [party] [party]
po kam frike ta shpreh aq sa ndjehem... [praying] [praying] [praying] [coolthumb] [coolthumb] [coolthumb]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #83 Me: Shtator 17, 2010, 04:44:48 MD »

 :o :o :o :o

po me foton qe ke ven ti ca ben ?

atehere te sheron kancerin me duket  [laugh1] [laugh1]


[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] une sheroj mendjen e meshkujve, sidomos ketu ne forum ka nja 2-3 kokrra qe jane shume keq  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #84 Me: Shtator 17, 2010, 07:12:19 MD »
e pergjumur
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #85 Me: Shtator 17, 2010, 07:15:50 MD »
Citim nga: Vagabonda link=topi=11664.msg826282#msg826282 date=1284743539
e pergjumur
hajde te fleme bashke se un pergjumur jam  [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #86 Me: Shtator 17, 2010, 07:18:38 MD »
sa jam zgju ne fakt lol  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #87 Me: Shtator 17, 2010, 07:19:49 MD »
sa jam zgju ne fakt lol  [mrgreen]
Ska gje moj hajde fleme perseri  [teethsmile] [teethsmile] [teasing]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #88 Me: Shtator 17, 2010, 07:20:12 MD »
top [lovestruck]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Si ndiheni tani??
« Pergjigju #89 Me: Shtator 17, 2010, 07:21:40 MD »