Autori Tema: Si ja kaluat sot?  (Lexuar 71839 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 10, 2007, 11:15:03 MD »
Mire Fare  ;D Ter Diten Gjume  ;D
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 11, 2007, 05:05:45 MD »
Shume mire deri tani :D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #77 Me: Nëntor 11, 2007, 06:33:32 MD »
Ja tani do dal, edhe jua tregoj me vone :D....party timeeeeee yeaaaaah ;D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #78 Me: Nëntor 11, 2007, 08:29:05 MD »
Me mire nuk ka ku te vej  :)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #79 Me: Nëntor 12, 2007, 01:14:01 MD »
desh shtypa nje gru mu perpara deres se spitalit po mire kaloj ;DJashtë Linjë ERJON BOBI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 09, 2007, 01:46:27 MD »
PARADITE PA PUNE, MBASDITE PUSHIM...........

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #81 Me: Dhjetor 12, 2007, 10:30:31 PD »
mire shume po do doja ato postimet mos te fshihen okJashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #82 Me: Dhjetor 22, 2007, 03:25:45 MD »
ngela duke blere peshqeshe  o njerez.. mu boshuan xhepat pa ardhur mire viti ri ..
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #83 Me: Korrik 03, 2008, 12:21:12 MD »
Mire, por ka dhe me mire... 

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #84 Me: Korrik 03, 2008, 01:06:04 MD »
mire fare

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #85 Me: Korrik 03, 2008, 02:46:51 MD »
ic po pi kafen e par

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #86 Me: Dhjetor 12, 2008, 01:56:43 MD »
as vete se di  >:( :(

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #87 Me: Prill 13, 2009, 12:39:32 MD »
Qito dit e fundit jo mire [sad1] [sad1] [sad1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #88 Me: Prill 13, 2009, 12:43:35 MD »
shume keq me temperatur plasa
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #89 Me: Prill 13, 2009, 04:43:38 MD »
katastrof
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE