Autori Tema: Si ja kaluat sot?  (Lexuar 71836 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #60 Me: Tetor 18, 2007, 09:52:35 MD »
Keq! Tersllek qe ne mengjes...Me la makina ne rruge  :o
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #61 Me: Tetor 20, 2007, 11:20:21 PD »
deri tani mire shume ;DJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #62 Me: Tetor 21, 2007, 06:56:10 MD »
LoLz, sot gjysmen e dites gjume qe ne oren 12 te drekes :D. Tani jam ne PC, pak me vone kur te dal do ju them se si kalova sot :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #63 Me: Tetor 22, 2007, 08:30:56 MD »
Si zakonisht asgje speciale  ::)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #64 Me: Tetor 29, 2007, 07:19:18 MD »
mire mo asnje interesanteJashtë Linjë Tough_Chick

 • Carmel_Girl
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 86
 • Popullariteti: 0
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #65 Me: Tetor 30, 2007, 04:21:59 PD »
Mir fare :D puc teze
Dont worry about what people think, They dont do it very often!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #66 Me: Tetor 30, 2007, 07:40:41 MD »
Mir fare :D puc teze


Hahahaha tu befte Tezia kurrban tya....Nga ke qene moi e uruar? Une bizi keteja, na mbyten provimet. KiSS Sabrie :D :-*

* Mire, si zakonisht.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 01, 2007, 07:57:42 MD »
mire si gjithmone ;DJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #68 Me: Nëntor 01, 2007, 10:24:03 MD »
Mire themi, ajde shtyje te ta shtyjme i thone ksaj...
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #69 Me: Nëntor 02, 2007, 07:31:43 MD »
shum mire ;DJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #70 Me: Nëntor 02, 2007, 10:06:51 MD »
Pak e lodhur por mire

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #71 Me: Nëntor 06, 2007, 11:54:08 PD »
ketu koha eshte yll fare isha jasht qyteti me shoqerin time shuuuuuuum mire ja kaluamJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #72 Me: Nëntor 08, 2007, 02:15:12 PD »
Dite me stres, mbeta neper avokate dhe gjyqtare...Bohhhh, plus dhe shkolla........
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #73 Me: Nëntor 08, 2007, 05:39:08 PD »
Sot keq shume booh dy lajme te kqija  :'( :'( :'( :'(
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #74 Me: Nëntor 08, 2007, 07:58:56 MD »
shume mire si gjith ditet e tjera