Autori Tema: Si ja kaluat sot?  (Lexuar 71835 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Si ja kaluat sot?
« Me: Qershor 09, 2007, 05:55:47 MD »
..................
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #1 Me: Qershor 09, 2007, 09:21:00 MD »
shum keqJashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #2 Me: Qershor 10, 2007, 11:52:13 PD »
ste lejne rehat robt ne pune tateJashtë Linjë ^AlBaAnGeL^

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 158
 • Popullariteti: -1
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #3 Me: Qershor 11, 2007, 02:36:53 MD »
mire fare sot

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #4 Me: Qershor 11, 2007, 11:03:20 MD »
qetesi

^AlBaAnGeL^ une mire jam po ste lejne te tejret te jesh mireJashtë Linjë ^AlBaAnGeL^

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 158
 • Popullariteti: -1
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2007, 02:33:18 MD »
happy


Adi mos i degjo njerzit se cfare folin ;)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #6 Me: Qershor 14, 2007, 12:43:38 MD »
mire shume ;DJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #7 Me: Qershor 20, 2007, 03:57:42 MD »
Deri tani mire fare uroj te mbaroj keshtu

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #8 Me: Qershor 21, 2007, 09:55:24 MD »
gjith diten ne shpi >:( :'(Jashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #9 Me: Qershor 21, 2007, 10:33:31 MD »
cka mire ka dhe me mire

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #10 Me: Qershor 21, 2007, 10:34:17 MD »
shum keq sidomos taniJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #11 Me: Qershor 23, 2007, 07:59:45 MD »
mire fare  :)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #12 Me: Qershor 23, 2007, 09:53:45 MD »
mire po vap shume :(Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #13 Me: Qershor 24, 2007, 05:00:06 PD »
 ;Dshuuuume mire  ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Si ja kaluat sot?
« Pergjigju #14 Me: Qershor 24, 2007, 12:54:36 MD »
tani filloj dita mire deri tani ishalla kshu te mbaroj ;)