Autori Tema: Si eshte koha andej nga ju???  (Lexuar 20161 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #210 Me: Prill 20, 2011, 10:11:13 MD »
E ka bo zoti dill dynjoja kon dal robt gjys lakuriq per zotin po ama cizmet si heqin prej komesh hhahahahhaaa allasoj robsh jane lene po na bejne dhe ne si veten
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #211 Me: Prill 20, 2011, 10:13:26 MD »
E ka bo zoti dill dynjoja kon dal robt gjys lakuriq per zotin po ama cizmet si heqin prej komesh hhahahahhaaa allasoj robsh jane lene po na bejne dhe ne si veten

hahaha si veten per cizmet apo gjys lakuriq? Qe te kuptojme... jo per gje! :P

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #212 Me: Prill 20, 2011, 10:16:51 MD »
E ka bo zoti dill dynjoja kon dal robt gjys lakuriq per zotin po ama cizmet si heqin prej komesh hhahahahhaaa allasoj robsh jane lene po na bejne dhe ne si veten

hahaha si veten per cizmet apo gjys lakuriq? Qe te kuptojme... jo per gje! :P
hahhahahahhaha per te dyja bashke per zotin se duhet me njek moden  [mrgreen] [mrgreen] vetem se puna ime i bie ndryshe une qes komet gjys lakuriq se me cizme me ziejne si ti kem te futura ne kusi ahahhhahaahaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Felisia

 • Jeto momentin,çdo gje ka kohen e vet !
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 40
 • Popullariteti: -2
 • PUPA
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #213 Me: Prill 30, 2011, 11:19:03 MD »
me re ,her ishte diell pastaj bien shi variabile :D

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #214 Me: Maj 01, 2011, 12:00:48 PD »
gjith mbasditja ka qen shi
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #215 Me: Prill 17, 2012, 12:37:00 PD »
Kujdes: Kjo temë nuk ka qenë e postuar në të paktën 120 dite.
Vetëm ne qofte s' jeni i sigurte qe dëshironi te përgjigjeni, ju lutem konsideroni duke filluar një temë të re.

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ne fakte k gati nje vite ,po nejse detaje  [laugh1] [laugh1]
Me vransira te crregullta  >:D

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #216 Me: Prill 29, 2012, 12:54:54 MD »
shiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sna la rehat dreqi  >:D
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #217 Me: Prill 29, 2012, 08:59:31 MD »
Sot ka qen dite e bukur ,me n funde munda te shijoje tamam xhiron tim ne bregdet  [cool1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #218 Me: Qershor 09, 2012, 10:39:55 PD »
Diell

 

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #219 Me: Qershor 29, 2012, 08:02:13 PD »
Mengjes fantastik!!:)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si eshte koha andej nga ju???
« Pergjigju #220 Me: Mars 19, 2013, 04:43:08 PD »
Bore dje sot erresire skam kohe ta shoh ;)