Autori Tema: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?  (Lexuar 69872 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #525 Me: Shtator 05, 2014, 02:20:38 MD »
Ja, me terhoqi me vrap nje mikja ime...dhe u bera pencioniste ktu  [mrgreen]


Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #526 Me: Shtator 08, 2014, 12:15:38 MD »
po kerkoja te dhena mbi trekendshin e bermudes me pelqeu si forum edhe u rregjistrova

Jashtë Linjë bobi 10

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 3
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #527 Me: Shkurt 17, 2018, 11:36:42 PD »
Shumicen  i kisha te njohur  <zjarr>

Kane qene ca ylla ketu dikur  [rolleyes1]