Autori Tema: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?  (Lexuar 66605 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #60 Me: Qershor 05, 2008, 11:26:04 MD »
kam pas rastin me hy sa ishte hap se me ftoi 1 nga pronaret LuXor...por me mir  von se  kurr  8)

Jashtë Linjë tutto_passa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 19
 • Popullariteti: 0
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #61 Me: Qershor 06, 2008, 03:17:51 MD »
me te pyetur gjen edhe vendin me te humbur jo shpin e nastradinit

Jashtë Linjë Toni86

 • Mesimi
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 0
 • Milan
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #62 Me: Qershor 07, 2008, 10:54:51 MD »
Ky Gjarpni Ma Hongri Shpirtin Futu mer ke nastradini se eshte per qef te zotit .. Por un e kam pas dit edhe me pare kete site por ne fakt sjam shum forumist... po tashi po me fillon te me pelqej edhe pse eshte dita e pare qe jam regj ketu .
Nese me kupton gabimisht, mesoje qe s'kuptove asgje.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #63 Me: Qershor 07, 2008, 10:59:34 MD »
Ky Gjarpni Ma Hongri Shpirtin Futu mer ke nastradini se eshte per qef te zotit .. Por un e kam pas dit edhe me pare kete site por ne fakt sjam shum forumist... po tashi po me fillon te me pelqej edhe pse eshte dita e pare qe jam regj ketu .
ktu ka tradheti burra kush t'tha ty mer gjarpni apo une ??? ??? ??? ??? ???
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #64 Me: Qershor 07, 2008, 11:01:55 MD »
kurse une e gjeta vet tu gerrmu neper google barcaleta  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Toni86

 • Mesimi
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 0
 • Milan
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #65 Me: Qershor 07, 2008, 11:02:23 MD »
gjarpni re Ti Mthe Kur te thash qe ai gjarpni eshte shoku im nga dr ;)
Nese me kupton gabimisht, mesoje qe s'kuptove asgje.

Jashtë Linjë Toni86

 • Mesimi
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 0
 • Milan
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #66 Me: Qershor 07, 2008, 11:03:23 MD »
kurse une e gjeta vet tu gerrmu neper google barcaleta  ;D
Gerrmo Tare e Google Germo Se Pervec Nastradinit Qenin E Ngordhur Do Gjesh :P
Nese me kupton gabimisht, mesoje qe s'kuptove asgje.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #67 Me: Qershor 07, 2008, 11:04:02 MD »
e bone rrumpall :D neise mvjen mir qe erdhe :)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #68 Me: Qershor 07, 2008, 11:05:08 MD »
kurse une e gjeta vet tu gerrmu neper google barcaleta  ;D
Gerrmo Tare e Google Germo Se Pervec Nastradinit Qenin E Ngordhur Do Gjesh :P
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #69 Me: Qershor 07, 2008, 11:06:04 MD »
kurse une e gjeta vet tu gerrmu neper google barcaleta  ;D
Gerrmo Tare e Google Germo Se Pervec Nastradinit Qenin E Ngordhur Do Gjesh :P
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D

erdhe ti mi seksi gjall :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #70 Me: Qershor 07, 2008, 11:06:30 MD »
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D


JA KJO  SUMATRICJA  KTU  LART  MEJE  M'PRUNI  KTU  ME  ZOR.  ;D ;D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #71 Me: Qershor 07, 2008, 11:07:02 MD »
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D


JA KJO  SUMATRICJA  KTU  LART  MEJE  M'PRUNI  KTU  ME  ZOR.  ;D ;D
hahhahahahaahaaaaaa shtrrige
pse mi po vu shum eeeeeeeeeeeee  :P :P :P :P
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #72 Me: Qershor 07, 2008, 11:08:55 MD »
gotika mos caj kok se e ke ndor tsigurt :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Toni86

 • Mesimi
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 82
 • Popullariteti: 0
 • Milan
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #73 Me: Qershor 07, 2008, 11:09:21 MD »
kurse une e gjeta vet tu gerrmu neper google barcaleta  ;D
Gerrmo Tare e Google Germo Se Pervec Nastradinit Qenin E Ngordhur Do Gjesh :P
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D

Epo Kjo Tregon Qe Kerkimi Jot Ska Qen I Imtesishem :p
Nese me kupton gabimisht, mesoje qe s'kuptove asgje.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #74 Me: Qershor 07, 2008, 11:10:07 MD »
ca fol ti me
un u bona i vit qe ekom gjet  ;D e skom gjet qen po rob dhe jom tu u kerrnoq  ;D


JA KJO  SUMATRICJA  KTU  LART  MEJE  M'PRUNI  KTU  ME  ZOR.  ;D ;D
hahhahahahaahaaaaaa shtrrige
pse mi po vu shum eeeeeeeeeeeee  :P :P :P :P


JO RI  U  KNOQA  HAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

DO  E  HAPIM  SELINE  MI,  SI  THUA  :D[/b]