Autori Tema: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?  (Lexuar 69166 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Re: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #510 Me: Mars 15, 2011, 12:59:37 MD »
Bohan sa vite ka ky forum qe esht hapur?
Nja 5-6 vjet me duket.

Jashtë Linjë illusion

 • Te kuptosh dike nuk eshte e lehte, ja pse disa preferojne te gjykojne, te drejtojne gishtin ne vend qe te zgjasin doren...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 151
 • Popullariteti: 4
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #511 Me: Mars 29, 2011, 09:44:13 PD »
rastesisht e pash chat thash te hy te shof cfare eshte dhe me pelqeu keshtu qe vi lexoj komentoj ralle :D

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #512 Me: Maj 26, 2011, 05:19:40 MD »
Nje mikja ime me beri ftese [grin1] [grin1]
qe nuk po e shikoj fare aktive  ne forum[whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #513 Me: Maj 26, 2011, 05:21:18 MD »
Nje mikja ime me beri ftese [grin1] [grin1]
qe nuk po e shikoj fare aktive  ne forum[whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]
Mos me thuaj qe dhe ty te solli Ariel?  :o :o

Jashtë Linjë Haka_mashkull

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 44
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #514 Me: Qershor 01, 2011, 12:01:28 PD »
Mua m'u shfaq ne Facebook nje lajm qe kishte t'beje me Nastradini, i cili u nderlidhte me kryetarin e Serbise Boris Jeremic dhe klikova te shoh se c'ishte e c'kishte dhe pse Nastradini...ama me vone me shpiu kerkimi kah ju...qe do te thote fale kryetarit te Serbise Borisit une sonte jam me ju....

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #515 Me: Qershor 01, 2011, 02:08:08 PD »
Me solli Beata ,,, nuk ja prish dot fjalen asaj  [smiley1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #516 Me: Qershor 01, 2011, 09:39:56 PD »
Me elektrik dore :P :P :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #517 Me: Qershor 06, 2011, 01:14:46 PD »
Me elektrik dore :P :P :P
Hajdute ,,,e une kerkoja elektrikun  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #518 Me: Qershor 06, 2011, 02:57:27 MD »
Ik mi e dashka kjo :P :P :P ik ndiz ndonje qiri :P :P :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #519 Me: Gusht 06, 2011, 01:02:13 PD »
Po kerkoja libra ne gjuhen shqipe ne google dhe mu shfaq forumi No nastradini No Party.
Nga kureshtja hyra dhe u antaresova per te patur me shume favore. Por me perqeu dhe ja ku jam ne shoqerine tuaj te kendshme qe prej dy vjetesh.
Me respect Conrad.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #520 Me: Gusht 08, 2011, 03:33:28 MD »
Ik mi e dashka kjo :P :P :P ik ndiz ndonje qiri :P :P :P

Te falenderoj ,,,por sme hyn ne pune elektriku  [grin1] Qiririn e kam ndezur per ty   ;) shpresoj te japi rezultatin e duhur  [praying] Pushime te mbara dhe premtuese ...!!!  [angel3]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #521 Me: Korrik 12, 2012, 11:12:25 MD »
Kjo teme paska qe ne 2007-en!

Rrugen e gjeta rastesisht, ne fillim te 2009-es nga google po kerkoja nje ese per leteresine . Nje nga kerkimet me coi ne rubriken "dashuria". Keshtu u rregjistrova pa ia patur idene se c'ishte nje forum. Kam qene edhe cik e vogel 16 vjece.

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #522 Me: Gusht 26, 2013, 06:10:15 MD »
po kerkoja per dicka edhe e gjeta ndaj u rregjistrovaa

Jashtë Linjë Barby

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 2
 • No Nastradini? No Party!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #523 Me: Shtator 01, 2014, 10:51:57 MD »
duke lundruar neper net..pufff mu cpua vakra.e rash te ky ishulli Nastradinit...mire qenka paska dhe peshkaqen hahhah

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #524 Me: Shtator 05, 2014, 10:17:57 PD »
Mos Lundro neper ujra me peshkaqen se ka rrezik [cheesy1]