Autori Tema: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?  (Lexuar 68993 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë romi_boy

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 5
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #495 Me: Nëntor 03, 2010, 08:52:54 MD »
isha ne internet ..po beja chit-chat me nje shoqe..kur me vjen nje vajze prane dhe thot : "a mund te me ndihmosh ?!!.. me gjith shpirt si ke hallin i thashe ?.. dua informacion per peshqit me tha .. eu [blinkyeye] ehe une per peshqit di vec me i skuq n'ftere..thash me vete ku ta hudh grepin tani ???

mire po e ndihmoj se gjynah dhe ju pervesha mengve i gjeta nja dy gjera ne disa forume tjera, po na doli qe kjo goca na qenkash edhe nazelie..i dua edhe fotot per cdo peshk me tha..pyfff edhe kjo nashi me iku edhe shoqja nga chit-chati [embarrased1]
nejse vajzen e ndihmova veten e nderova bashke me to edhe nastradinin perqafova.. THE END :D


Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #496 Me: Nëntor 08, 2010, 06:17:00 MD »
te them te drejten, pash nje enderr, qe me thonin, ose regjistrohu te nastradini, ose do vdesesh dhe do shkosh ne ferr. :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #497 Me: Nëntor 17, 2010, 06:41:36 MD »
Me Tom Tom, futa nr e deres, nr e rruges, edhe post codin.  [biciklete]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #498 Me: Dhjetor 14, 2010, 06:45:41 MD »
Me duheshin informacione per qytetet shqiptare dhe po kerkoja ne google dhe posht informacioneve qe me interesonin ishte adresa nastradini.com dhe pasi mora informacionin qe me interesonte fillova te shikoj temat qe jan ne forum dhe mu duken shum te bukura dhe u regjistrova ne forum...
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #499 Me: Janar 01, 2011, 12:28:52 MD »
me ndihmoi njeri nga keta anetaret e forumit,  se sja kisha haberin fareeereeee [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #500 Me: Janar 01, 2011, 12:53:33 MD »
kam qene ne vit te dyte dhe po beja nje ese: urrejtja, antipodi i dashurise, edhe po kerkoja ne google mbase gjeja ndonje shkrim interesant,  ketu eshte nje teme e tille tek diskutime te lira, keshtu po e shihja forumin edhe u rregjistova. Ka qene forumi i pare qe rregjistrohesha , nuk ia kisha idene si funksiononte .
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #501 Me: Janar 01, 2011, 02:18:02 MD »
mua  me ka ftu kazja  [smiley1] dhe per mua ishte forumi i are qe rregjistrohesha
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #502 Me: Shkurt 01, 2011, 01:09:43 PD »
Me ftoi Google!  [cheesy1]

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #503 Me: Shkurt 02, 2011, 09:21:54 PD »
me ftuan se se dija se cfare ishte apo per cfare behej fjale

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #504 Me: Shkurt 25, 2011, 07:11:23 MD »
ate po kerkoj dhe un si e gjeta [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë zeni

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 393
 • Popullariteti: 0
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #505 Me: Mars 01, 2011, 05:41:50 MD »
me shok qe kishin hy me pare te forumi

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #506 Me: Mars 08, 2011, 09:00:51 PD »
Fillimisht e gjeta rastesisht,,, me pas shoqeria qe kam krijuar ketu nuk me lene ta braktis kete vend.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #507 Me: Mars 12, 2011, 09:56:47 PD »
me ftuan te vija ktu.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Re: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #508 Me: Mars 15, 2011, 12:49:47 MD »
Un jam ktu qe ne hapat e para te krijimit te Nastradinit.
Me kujtohet qe ka pas shum gjalleri ato kohe.  :)

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Re: Si e gjetet rugen per te ardhur ne shtepine e Zotit Nastradin Hoxhes?
« Pergjigju #509 Me: Mars 15, 2011, 12:55:17 MD »
Bohan sa vite ka ky forum qe esht hapur?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.