Autori Tema: Si duket Dekstopi juaj momental?  (Lexuar 4072 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #15 Me: Prill 04, 2010, 12:08:34 PD »
Tulipane.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #16 Me: Shtator 15, 2013, 08:38:10 MD »
:)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #17 Me: Shtator 27, 2013, 10:47:16 MD »

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #18 Me: Shtator 27, 2013, 11:15:39 MD »
 ;D  [tongue3]


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #19 Me: Shtator 27, 2013, 11:52:22 MD »
;D  [tongue3]Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #20 Me: Tetor 24, 2013, 09:01:06 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë AURA

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • human angel
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #21 Me: Gusht 03, 2014, 02:28:03 PD »
i zi krejt  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Si duket Dekstopi juaj momental?
« Pergjigju #22 Me: Shtator 08, 2014, 12:17:17 MD »
skandal fare