Autori Tema: Shprehja qe ju pelqen me shume ?  (Lexuar 107114 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 11, 2007, 06:59:35 MD »
di dalim me pi kafe ;DJashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 11, 2007, 07:51:10 MD »
Te kam xhan shuuume. ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #77 Me: Nëntor 12, 2007, 01:23:56 MD »
o shpirt te puth pakJashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #78 Me: Nëntor 14, 2007, 05:54:19 MD »
O shpirt oooo yll oooooooooo kafsha me e bukur ne pyll.hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-*

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #79 Me: Nëntor 15, 2007, 12:18:09 PD »
Kam lindur duke qare kur te gjithe qeshnin. Do te vdes duke qeshur kur te gjithe do qajne!
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #80 Me: Nëntor 15, 2007, 12:18:32 PD »
Mos jeto me friken e vdekjes por vdis me gezimin se ke jetuar.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #81 Me: Nëntor 15, 2007, 08:40:53 MD »
o yll bote o santal karrote:PJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #82 Me: Nëntor 16, 2007, 12:37:16 PD »
o yll bote o santal karrote:P

O Adi, hidhi nje sy kesaj temes, lexo ne fillim te hapjes se saj se per cfare behet fjale ekzaktesisht pastaj posto!

Dashuria mbin nga besimi, jeton nga shpresa, ndersa vdes nga meshira - (Monteskie)
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #83 Me: Nëntor 16, 2007, 12:40:16 PD »
Arti i mbledhjes se taksave konsiston ne: si ti heqesh sa me shume pupla nje pule duke e bere te gagarij sa me pak te jete e mundur.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #84 Me: Nëntor 16, 2007, 05:32:03 PD »
 
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #85 Me: Nëntor 16, 2007, 05:40:16 MD »
o yll bote o santal karrote:P

O Adi, hidhi nje sy kesaj temes, lexo ne fillim te hapjes se saj se per cfare behet fjale ekzaktesisht pastaj posto!

Dashuria mbin nga besimi, jeton nga shpresa, ndersa vdes nga meshira - (Monteskie)shprehje eshte piccola me pelqen shume


Doren nfaqe mos te luaj, te kerkoj tash mos te vuaj, ti e ndes nje zjarr me mua, me te shtrengu tash un po dua, buzen time mbi buzen tende, prekem leht mos tme duket enderr, ma fal edhe nje shikim, te them edhe se te dua tyyyy....Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #86 Me: Nëntor 16, 2007, 07:47:02 MD »
o yll bote o santal karrote:P

O Adi, hidhi nje sy kesaj temes, lexo ne fillim te hapjes se saj se per cfare behet fjale ekzaktesisht pastaj posto!

Dashuria mbin nga besimi, jeton nga shpresa, ndersa vdes nga meshira - (Monteskie)shprehje eshte piccola me pelqen shume


Doren nfaqe mos te luaj, te kerkoj tash mos te vuaj, ti e ndes nje zjarr me mua, me te shtrengu tash un po dua, buzen time mbi buzen tende, prekem leht mos tme duket enderr, ma fal edhe nje shikim, te them edhe se te dua tyyyy....Prape se prape mor djalo jashte teme je, nejse do ta kuptosh me vone ;) dhe kur te ta kuptosh do vish tek une dhe do me thuash: PiCCoLa, mi fshij pak ato postimet tek te ma "Shprehja qe ju pelqen me shume" sepse me te vertet qe ja paskam futur si KAU PELES ;)

*Nese duhet filozofuar, duhet filozofuar dhe nese nuk duhet filozofuar, duhet filozofuar; ne cdo rast pra duhet filozofuar. Ne fakt nese filozofia ekziston, normalisht jemi te shtyre per te filozofuar, qe nga momenti qe ajo ekziston; por nese nuk ekziston, atehere jemi te shtyre te kerkojme arsyen e mosekzistimit te saj, dhe duke kerkuar bejme filozofi, qe nga momenti qe kerkimi eshte arsyeja dhe origjina e filozofise. (Aristoteli)

Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #87 Me: Nëntor 17, 2007, 02:47:14 MD »
Ah sikur te isha lot ne faqet e tua te njoma e kur te vi te buzet te te them te dua.Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #88 Me: Nëntor 18, 2007, 03:42:54 MD »
Ti amo pi? di ieri e meno di domani!Sme kujtohet emri i autorit,por sjam une.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 18, 2007, 03:44:45 MD nga Nastradini »

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Shprehja qe ju pelqen me shume ?
« Pergjigju #89 Me: Nëntor 18, 2007, 03:46:59 MD »
Te gjithe jane te afte te hidherohen me humbjet dhe prolemet e nje shoku, por duhet nje zemer vertet e bardhe per tu gezuar me fitimet e nje shoku.
Oscar Wilde.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 18, 2007, 03:49:46 MD nga Nastradini »