Autori Tema: sa femij doni te keni?  (Lexuar 49498 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #75 Me: Korrik 23, 2008, 11:23:40 MD »
ata te adoptuarit ka mundesi te jen te mit :-[
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #76 Me: Korrik 23, 2008, 11:24:54 MD »
qefi maka 5 por nuk edi si do shkoje puna
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #77 Me: Korrik 24, 2008, 11:26:51 PD »
ateher mjaftojne te me ngjajne mua! :P
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #78 Me: Korrik 24, 2008, 11:30:23 PD »
e shuajte kuriozitetin me kaq pak ti? ;D

e kam me te bukur trurin une! ;)
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #79 Me: Korrik 24, 2008, 06:19:44 MD »
un kam qef qe femijet e mi te jen 2 vellezer si dhe 2 shok
por edhe 2 vajze si shoqe
2+2=4+1mammi e mir+un=6-5=per momentin dua te rri keshtu sic jam /ganjababy

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #80 Me: Korrik 24, 2008, 06:43:27 MD »
dy do jene shume mire nje vajze e nje djale qe te mos behen xheloza per njeri tjetrin ;D :D
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë salaria99

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 269
 • Popullariteti: 0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #81 Me: Korrik 24, 2008, 07:56:26 MD »
shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #82 Me: Korrik 24, 2008, 08:59:58 MD »
me mjaftojne dy skuadra futbolli!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #83 Me: Korrik 25, 2008, 03:46:43 MD »
2 goca
1 cun

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #84 Me: Gusht 04, 2008, 01:33:15 MD »
me mjaftojne dy skuadra futbolli!

Eri!
Shpresoj me 6-7 femra te ndryshme...lal...!!!
:D :D

Une si perhere...
1 cun dhe 1 goce...

Megjithese s'kam nevoje t'i kem, sepse i kam...

Vilsonin...qe ka shkuar ushtar...
Edliren...qe e kam si rush...

O Zot kam thyer rekorde...
Kam lindur 2 krijesa virtuale...   
Hahaha! 

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #85 Me: Gusht 04, 2008, 03:07:43 MD »
me mjaftojne dy skuadra futbolli!

Eri!
Shpresoj me 6-7 femra te ndryshme...lal...!!!
:D :D

 
Hahaha! 

varet mondiana
se une do e mar icik rebele nusen
ti thyejme tabut se bashku
nuk besoj se do gjej nja 6-7nuse rebele :P
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #86 Me: Gusht 04, 2008, 09:43:29 MD »
 
un kam qef qe femijet e mi te jen 2 vellezer si dhe 2 shok
por edhe 2 vajze si shoqe
2+2=4+1mammi e mir+un=6-5=per momentin dua te rri keshtu sic jam /ganjababy
dhe do i quaj
te 1
damian /M
ganja  /F
baby  /F
rastafaraj /M
sa me pelqejn femit e mi kshu  ;)

Jashtë Linjë d.pepino

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 80
 • Popullariteti: 0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #87 Me: Gusht 14, 2008, 05:08:53 MD »
2 femije 1-djale 1-cupe

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #88 Me: Gusht 14, 2008, 08:00:00 MD »
sa te me japi zoti.. ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #89 Me: Gusht 14, 2008, 10:17:36 MD »
sa te me japi zoti.. ;D
ca zoti mi,sa te japi burri thuj.. ;D