Autori Tema: sa femij doni te keni?  (Lexuar 47408 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #60 Me: Qershor 22, 2008, 11:36:53 PD »
i kompani spaskam pas amon vetem i fmi si kjo blerinda mos te keme :P
me vjen keq, nuk te mallkoj dot, se zakonisht mallkimet e mija te kapin ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #61 Me: Qershor 22, 2008, 11:53:48 PD »
nje cun dhe i goce  ;D

vallahi te kisha gru ty

do beja 5 cuna 5 goca

ose cdo vit nga nje ;) :D :D :D :D

she she,pse kaq i bindur ti?apo me njef :P

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #62 Me: Qershor 22, 2008, 01:43:28 MD »
i kompani spaskam pas amon vetem i fmi si kjo blerinda mos te keme :P
me vjen keq, nuk te mallkoj dot, se zakonisht mallkimet e mija te kapin ;D

loool gjithashtu ene te miat te kapin :D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
sa femij doni te keni
« Pergjigju #63 Me: Qershor 22, 2008, 02:05:55 MD »
Pse jeni kaq te vendosura mi goca qe thoni do kem kaq do kem aq, mendoj se varet tek partneri nese esht dakort apo jo (apo i beni ....... ;D)

mire e ke vilson por i ve celes tjetra edhe hidhu sa te duash ti.

Jashtë Linjë *Sara*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 79
 • Popullariteti: 0
 • ...............
sa femij doni te keni
« Pergjigju #64 Me: Qershor 23, 2008, 01:49:05 MD »
Vilson, nuk po vendosim. Po themi sa kishim deshiruar te kishim! Pastaj cfare partneri mo lali, 9 muaj ne bark i mban nena, ndersa babi pyetet vetem pasi te lindin! Mer shembull te kesh partnerin,qe do nje skuader futbolli! Haha! Weeeeey!


hahaha brava me pelqeu shume pergj jote :-* :-*
"meglio la vergogna di un minuto che il rimpianto di una vita"

Jashtë Linjë *Sara*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 79
 • Popullariteti: 0
 • ...............
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #65 Me: Qershor 23, 2008, 01:55:43 MD »
3 dy vajza dhe nje cun, ose pa cun fare se me urdheron vajzat pastaj!
"meglio la vergogna di un minuto che il rimpianto di una vita"

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #66 Me: Qershor 23, 2008, 02:04:48 MD »
3 dy vajza dhe nje cun, ose pa cun fare se me urdheron vajzat pastaj!

2 djeme per vajzat e Sares :P

Jashtë Linjë *Sara*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 79
 • Popullariteti: 0
 • ...............
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #67 Me: Qershor 23, 2008, 02:17:00 MD »
3 dy vajza dhe nje cun, ose pa cun fare se me urdheron vajzat pastaj!

2 djeme per vajzat e Sares :P

sa shpejte qe don ti fejosh mo dreq po lej te rriten te pakten....! :)
"meglio la vergogna di un minuto che il rimpianto di una vita"

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #68 Me: Qershor 23, 2008, 02:24:25 MD »
Avash pak ti ne fillim dashnore per fejesen ka kohe  :P

Jashtë Linjë *Sara*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 79
 • Popullariteti: 0
 • ...............
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #69 Me: Qershor 23, 2008, 02:40:19 MD »
Avash pak ti ne fillim dashnore per fejesen ka kohe  :P

vajzat e mia nuk shkojne me nastradinet ;D ;D ;D
"meglio la vergogna di un minuto che il rimpianto di una vita"

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #70 Me: Qershor 24, 2008, 08:43:55 MD »
ja te pyes sweetness :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #71 Me: Qershor 24, 2008, 08:51:40 MD »
nje cun dhe i goce  ;D

vallahi te kisha gru ty

do beja 5 cuna 5 goca

ose cdo vit nga nje ;) :D :D :D :D


eheheheheheh po nga avatari moj lal

she she,pse kaq i bindur ti?apo me njef :P
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #72 Me: Qershor 24, 2008, 10:57:39 MD »
kam pershtypjen se te njof kasemo,apo jo?ma thuj ke veshi :D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #73 Me: Qershor 25, 2008, 06:52:44 MD »
varet...
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #74 Me: Qershor 25, 2008, 11:51:45 MD »
SA MOS TU MESOJ DOT EMRAT... :P
...TE GJITH BIEN...