Autori Tema: sa femij doni te keni?  (Lexuar 49497 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #45 Me: Qershor 11, 2008, 08:41:00 MD »
sa te me jap zoti
i zoti punes t jep sa te duash puna eshte ta vendosesh numrin vete  ;) ;D :-*
po nje here e kam shkuar 3 femije 2 goca nje cun dua

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #46 Me: Qershor 11, 2008, 08:41:58 MD »
sa te me jap zoti
i zoti punes t jep sa te duash puna eshte ta vendosesh numrin vete  ;) ;D :-*
hahahahaha :D :-* sa shume ka per te mesuar kjo edlira jone ;) :-*
shume kam per te mesuar  e kam jete perpara 

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
sa femij doni te keni
« Pergjigju #47 Me: Qershor 13, 2008, 06:58:19 MD »
sa te behen ska problem  ;D
jo mo adi ska problem fare, po per ti rritur kete jete qe thua te duhet shume pune.

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #48 Me: Qershor 13, 2008, 06:59:53 MD »
une dua dy nje goce, edhe nje goce lool. Se jane si kukulla. I kam shume qejf, po bera cun do ja lej burrit te ma rrise.

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #49 Me: Qershor 15, 2008, 04:48:55 MD »
  nje vajze e nje cun ska gje me bukur :-*
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #50 Me: Qershor 15, 2008, 06:51:37 MD »
11 i dua kshu ne nje moshe pothuajse me pastaj nga 5 vjet me te vegjel dua 8 cop sepse duhet edhe brez zevendesues per ekip futbolli :D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #51 Me: Qershor 19, 2008, 11:44:26 MD »
SA TE DALIN  ;DJashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #52 Me: Qershor 20, 2008, 12:32:08 PD »
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Gjarpni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1285
 • Popullariteti: 0
 • HIER_FUR_DICH
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #53 Me: Qershor 20, 2008, 12:58:04 MD »
2 cuna se me kete kohe qe ka ardh ske ci do gocat
GooD H4CkER`s

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #54 Me: Qershor 20, 2008, 01:37:45 MD »
nje cun dhe i goce  ;D

vallahi te kisha gru ty

do beja 5 cuna 5 goca

ose cdo vit nga nje ;) :D :D :D :D
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #55 Me: Qershor 20, 2008, 08:03:13 MD »
2 goca nje cun

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #56 Me: Qershor 20, 2008, 08:12:09 MD »
8 cuna O0

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #57 Me: Qershor 20, 2008, 10:37:29 MD »
nje qerre plot! ;D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #58 Me: Qershor 22, 2008, 12:06:31 PD »
1 goc per mua 3 cuna per burrin tim  dhe 2 binjak per vjerren ;D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
sa femij doni te keni?
« Pergjigju #59 Me: Qershor 22, 2008, 12:07:22 PD »
i kompani spaskam pas amon vetem i fmi si kjo blerinda mos te keme :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!