Autori Tema: Pyetje rreth antareve te forumit?  (Lexuar 21105 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #150 Me: Shtator 09, 2014, 02:39:31 MD »
Po grricem katmund  :P n'kompjuter :P

    Librin e fundit qe ke lexu :P ?
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #151 Me: Shtator 09, 2014, 02:40:46 MD »
Pallati i Dimrit
E pashe live ne Maj dhe me intrigoi ti lexoja historine :)


Po ti ?

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #152 Me: Shtator 09, 2014, 02:42:34 MD »
Ortaku 

Po te te rekomandoj " Vajzen e prape  "mario vargas llosa do ta lexosh ?

( p.s t 'perqafoj se me kishte marre malli )
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #153 Me: Shtator 09, 2014, 02:45:09 MD »
Patjeter...kur te dal ta blej nese eshte ne librari :D

Vertet u beme per mall...

Ti cke bere...u rriten princeshat?
Si te duket vetja tani? :D

 [bestfriends] [kisss2]

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #154 Me: Shtator 09, 2014, 02:47:20 MD »
Pooo thuajse ma kane arritur  [trullosur]
Keq dhe mire  [teasing]

      Vazdon te jesh ne te njejtat pozita sic ke qene ( vendbanim , organizim jete  )
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pyetje rreth antareve te forumit?
« Pergjigju #155 Me: Shtator 09, 2014, 02:49:23 MD »
Po po..vendbanimi njesoj...pozitat e jetes shume me lart se me perpara... :)
Rriten kalamajte...dhe mire e me mire themi.?.organizimi i jetes...cdo gje sipas planeve...mire deri tani.

Ti po njesoj...apo ndryshime?
« Redaktimi i Fundit: Shtator 09, 2014, 02:52:38 MD nga ★ARIEL★ »