Autori Tema: Per cfar shpenzoni me shume/  (Lexuar 23087 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Sara*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 79
 • Popullariteti: 0
 • ...............
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #30 Me: Qershor 26, 2008, 02:15:33 MD »
per rrobat, parfumet, makinen pin shume qumesht, dhe ne fundjave shpenzoje shume :)
"meglio la vergogna di un minuto che il rimpianto di una vita"

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #31 Me: Qershor 26, 2008, 02:17:02 MD »
per makinen O0

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #32 Me: Qershor 26, 2008, 02:17:21 MD »
per veten
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #33 Me: Qershor 27, 2008, 09:31:57 PD »
thojte

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #34 Me: Qershor 27, 2008, 02:00:25 MD »

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #35 Me: Qershor 29, 2008, 12:02:55 PD »
rrobat cantat dhe kepucet

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #36 Me: Korrik 02, 2008, 03:46:05 MD »
per lloto O0

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #37 Me: Korrik 04, 2008, 11:46:10 PD »
Per gjona gocash...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #38 Me: Korrik 04, 2008, 02:01:24 MD »
per pazar perime fruta etj O0

Jashtë Linjë arti*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 0
 • ultras
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #39 Me: Korrik 04, 2008, 10:27:26 MD »
per kondomaa  ;D ;D ;D

per technologhy, veshje (kryesisht sportive) etc ...
Ultras jak0var - Kuqezinjet e Jakoves

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #40 Me: Korrik 05, 2008, 03:46:31 MD »
per kepuc O0

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #41 Me: Korrik 06, 2008, 12:12:42 MD »
per rrobat
 kepucet

Jashtë Linjë 20_kam

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 44
 • Popullariteti: 0
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #42 Me: Korrik 07, 2008, 07:17:44 MD »
per rroba

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #43 Me: Korrik 23, 2008, 10:17:56 MD »
rrobet
kepucet
atlet

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #44 Me: Korrik 23, 2008, 10:32:09 MD »
per veshmbathje  :D
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti