Autori Tema: Per cfar shpenzoni me shume/  (Lexuar 23086 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë emire

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -2
Per cfar shpenzoni me shume/
« Me: Shkurt 19, 2008, 12:52:19 PD »
Per cfar shpenzoni me shume ne jeten tuaj...........

shetitje-telefon-veshmbathje-tregti etj..................

Une shpenzoj me shume per shetitje e tregti .......
kurr nuk e harroj vendlindjen time..

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 19, 2008, 01:39:29 PD »
1)Qera shpie

2)Per te bredhur dhe telefon.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Snow_white

 • Vizitor
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 19, 2008, 03:31:46 MD »
Me shume shpenzoj ne blerjen e rrobave :)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 19, 2008, 04:13:05 MD »
per makine tel edhe rrobaJashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 19, 2008, 05:29:06 MD »
mmm shpenzoj shume dhe as nuk e kuptoj si iken kshtu leku.
Parfumet e shtrrenjta jan debulesa ose smundja ime, dhe gjithemone kur dal me shoqerine sidomos bobo shpenzoj shume pa mas.
kohen e fundit kam shpenzuar shume dhe per libra.
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 19, 2008, 10:49:27 MD »
Veshje , veshje , veshje i adhuroj fare.

Jashtë Linjë whity

 • sky is the limit
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 608
 • Popullariteti: -1
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 20, 2008, 12:58:39 MD »
hmmmmm ikene leku me te keqen dhe nuk e kuptojme si iken :(

qera shtepie, fatura, telefon, dalje me shoqerine dhe pike te dobet kam truket une  :'(
ajo qe me shqeteson eshte c'fare thuhet ne prezencen time
sepse ne mungese mund edhe te me rrahin

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #7 Me: Mars 07, 2008, 05:26:13 MD »
rroba, tel, fundiav (dmth per disko), edhe 'fumo' hahaaa :D :P

Jashtë Linjë NiNa_

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 15
 • Popullariteti: 0
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #8 Me: Mars 09, 2008, 07:49:31 MD »
Rroba. Qanta, Makjazh, Parfumna, Kepuc etccc edhe sidomos bileta ulltimit!
Do what you want to do, Be what you want to be, Never give up and always be yourself!

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #9 Me: Mars 10, 2008, 01:01:05 PD »
kom 1 vit e gjys qe jmo duke shpenzu aq lek vetem per 2 makinat,sa qe sjua mer menja lol..pastaj vin faturat,rrobat...me gjith ate prap mir jo keq,na tepro noj lek per fund jav lol

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #10 Me: Mars 11, 2008, 12:08:26 PD »
udhetime......

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #11 Me: Mars 19, 2008, 11:02:02 PD »
per  kalamajte  dhe  pushimet

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #12 Me: Mars 19, 2008, 02:32:17 MD »
vec per bixhos nuk shpenzoj!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #13 Me: Mars 19, 2008, 04:40:19 MD »
hallall ;D

Jashtë Linjë kora

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 393
 • Popullariteti: 0
Per cfar shpenzoni me shume/
« Pergjigju #14 Me: Mars 19, 2008, 09:18:15 MD »
per shkollen dhe shendetin :-)
bukuria eshte subjektive

cdo njeri eshte inteligjent ne nje art qe i pershtatet vetem atij

mundohu te arrish dicka pa demtuar te tjeret se keshtu shijon me shume.

nobody is perfect

LEBEN UND LEBEN LASSEN

te shoh po me ra ne mend ndonje  gje po e shkruaj prape ;-)