Autori Tema: Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????  (Lexuar 14478 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #15 Me: Qershor 12, 2010, 05:29:43 MD »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #16 Me: Qershor 12, 2010, 05:31:02 MD »
Ne Angli....
ah sa deshire do kisha dhe un,,ti kaloja ne Angli

Ja me shkojme tani...po mua me pranoni???? [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome]


Ec mi ven per te gjithe....gallat dum ne [kisss2]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #18 Me: Qershor 12, 2010, 05:34:44 MD »
Ne Angli....
ah sa deshire do kisha dhe un,,ti kaloja ne Angli

Ja me shkojme tani...ja po vij tani thabelina te ikim bashke

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #21 Me: Qershor 12, 2010, 05:47:37 MD »
Durres

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #22 Me: Qershor 12, 2010, 10:06:29 MD »
Do ti kaloj ne disa vende te ndryshme ,,, kam shume plane ,,, po e rendesishme me njerez qe ja vlen e qe kam deshire te jem nen pranine e tyre  [smiley1]

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #23 Me: Qershor 12, 2010, 10:06:59 MD »
diku ne Albania

ndoshta ne durres, ndoshta ne Velipoj
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #24 Me: Qershor 12, 2010, 10:10:35 MD »
diku ne Albania

ndoshta ne durres, ndoshta ne Velipoj

Hajde ne durres po shkojm bashk me autoBUS.. [rlmao]

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #25 Me: Qershor 12, 2010, 10:11:03 MD »
diku ne Albania

ndoshta ne durres, ndoshta ne Velipoj

Hajde ne durres po shkojm bashk me autoBUS.. [rlmao]

a po a

kur po shkon ti hihiih?
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #26 Me: Qershor 13, 2010, 11:34:44 PD »
Verdall neper shqiperi .

 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #27 Me: Qershor 13, 2010, 01:44:21 MD »
Majorka, Antalya (Turqi).

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #28 Me: Qershor 13, 2010, 03:06:33 MD »
Ndoshta ne vendet Domenikane .

Jashtë Linjë quku

 • White Heart
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 851
 • Popullariteti: 7
  • Marakli Krapit
Ne cilin vend do donit ti kalonit pushimet verore kete vit????
« Pergjigju #29 Me: Qershor 13, 2010, 03:09:15 MD »
Ne Velipoj te plazhi fukarenjve :D
Parajsa e Vendlindjes teme Shkodra