Autori Tema: Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????  (Lexuar 5068 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #15 Me: Qershor 22, 2011, 03:10:17 MD »
te te dyja

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #16 Me: Qershor 22, 2011, 03:37:30 MD »
Tek personat me humor pozitiv  [smiley1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #17 Me: Qershor 23, 2011, 09:52:00 PD »
Se di ke cili tip esht me mire.... s`po ja bej qejfin vetes fare....  >:D

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #18 Me: Qershor 30, 2011, 09:54:08 PD »
varet momenti ambjenti e mbi te gjitha roli im
po me shoket shakaxheshe jam i beje te bejene cicin nga te qeshurit
me prinderit e mare me filozofi sa te me japin ate qe dua
e rendesishme te jesh si duheshh ne momentin e duhur
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #19 Me: Korrik 29, 2011, 03:33:34 MD »
tek seriozet [grin1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #20 Me: Korrik 29, 2011, 10:14:24 MD »
Sipas vendit bej kuvendin  [cool1]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #21 Me: Korrik 30, 2011, 08:18:11 MD »
dhe kshu dhe ashtu
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #22 Me: Korrik 30, 2011, 08:54:57 MD »
tek lekistat [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #23 Me: Shtator 16, 2011, 08:11:37 MD »
Tek te alternuarit.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #24 Me: Shtator 16, 2011, 10:49:39 MD »
seriozet e eger

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #25 Me: Tetor 31, 2011, 10:36:39 PD »
Tek personat me humor pozitiv  [smiley1]
shihe shihe ,car thot Bea...pse vjedh idea mi Bea [grin1] una per vete jam tip shumm serioz ama....por cuditem se nga me vjen humori ne kte forum...se kshtu jam goxha i eger vallain..nuk thashe kafshe [rlmao] ..(ohhh ,ja e shifni -si me erdhi kjo as vet nuk e di) vetem 1 shpjegim ka..ndoshta jam shum i zgjuar ore [huh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 16, 2011, 03:55:07 MD »
Relax diten,,, terbim naten dhe endrra te frikshme ne gjume  [smiley1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #27 Me: Maj 10, 2012, 12:05:44 MD »
si kasap qe jam  tek seriozet

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne cilin tip e fusni veten:te seriozet apo shakaxhinjte????
« Pergjigju #28 Me: Mars 19, 2013, 04:46:56 PD »
Varet nga rrotullimi i chakrave ;) varet c'tip kam perballe.