Autori Tema: KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?  (Lexuar 11704 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 09, 2009, 05:03:02 MD »
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 10, 2009, 04:50:29 PD »
e drejtperdrejte

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 11, 2009, 02:02:17 MD »
BESNIKRIJA URTESIA DHE SINQERITETI
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 11, 2009, 02:07:17 MD nga Engjellusha »
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 11, 2009, 02:06:15 MD »
Ste bije kot ne qaf , ama po me ngacmove kot pa arsyje ti thy kockat edhe nuk durohem
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 15, 2009, 04:45:51 MD »
SHpirtgjeresia.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 15, 2009, 04:48:29 MD »
ja m pak i durushem (por ku me hypin nervat me mire hape rrugen se te mora perpara  [teethsmile])
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 15, 2009, 05:56:17 MD »
 besnikeria dhe qe me pelqen gjithnje te degjoj me shume se te flas...
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 25, 2009, 03:53:10 MD »
Nuk ndikohem nga asgje ne gjykim te nje problemi Mbaj ekujlibrin tim :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 26, 2009, 11:20:35 MD »
se gjykoj dot veten, por me mua thone qe jam si reze  e diellit [mrgreen], jam sh e qeshur.    [blushing] [blushing] [blushing]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 26, 2009, 11:22:37 MD »
dhe une qe mendova se ishe e ngrohte si rrezja e djellit... por pastaj u vura ne dyshim sepse the qe ishin shume veta... :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 26, 2009, 11:24:36 MD »
durimi dhe vullneti
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 26, 2009, 11:26:10 MD »
dhe une qe mendova se ishe e ngrohte si rrezja e djellit... por pastaj u vura ne dyshim sepse the qe ishin shume veta... :D

 [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] O0 [angel3]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 30, 2009, 03:16:25 MD »
s'kam ;D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 01, 2009, 12:49:59 PD »
pse isha i bindur....  [rlmao]
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 01, 2009, 12:53:22 PD »
pse do rrij te shkrij talentin ktu ? ;D