Autori Tema: KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?  (Lexuar 11705 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #15 Me: Qershor 07, 2009, 11:23:08 MD »
Burrnia

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #16 Me: Qershor 09, 2009, 12:22:07 PD »
Durimi (thone qe plas derrin)...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #17 Me: Tetor 12, 2009, 03:00:18 PD »
kam durim dhe toleroj
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #18 Me: Tetor 23, 2009, 08:15:18 MD »
Durimi
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #19 Me: Tetor 24, 2009, 01:17:54 PD »
Si ane me te mire te karakterit vlersoj durimin, pastaj edhe une si Nikla qesh edhe kur me qahet.
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #20 Me: Tetor 24, 2009, 01:20:38 PD »
Kur e them Po eshte PO ... Kur e them JO eshte jo more edhe Saloja edhe Berisha ardhe per ndermjetesues (ka mar fund, ka vdek ajo pune) !

 ;D ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #21 Me: Tetor 26, 2009, 10:56:39 MD »
i beni qejfin vetes!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #22 Me: Tetor 27, 2009, 02:44:43 MD »
S'shoh dot mjergull
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #23 Me: Tetor 27, 2009, 05:36:32 MD »
SINQERITETI,SERIOZITETI,TOLARANCA,URTESIA
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #24 Me: Tetor 27, 2009, 05:43:26 MD »
altruizmi
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë doma

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 395
 • Popullariteti: 4
 • jetoj se s;dua te vdes
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #25 Me: Tetor 28, 2009, 02:48:38 MD »
JAM SUPER E DURUESHME
GJITHQKA DIKUR MBARON

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 07, 2009, 02:06:31 MD »
qe jam e drejtperdrejt , e sinqert pak agresive [cool1]
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 07, 2009, 02:23:45 MD »
zemergjersia fal shpejt ...por kujdes  nje here ndodh
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 07, 2009, 05:00:28 MD »
asnje ane te mire se kam
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
KUSH ESHTE ANA JUAJ ME E MIRE E KARAKTERIT?
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 07, 2009, 05:51:02 MD »
thjeshtesia  [smiley1]
Alors on Danse