Autori Tema: iPhone 5  (Lexuar 2417 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ProDrini

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
iPhone 5
« Me: Janar 14, 2013, 05:26:09 MD »
Pershendetje!

A din ndokush qysh me dekodu (unlock) iPhone 5?

Perferohet ndonje website po vetem nese dikush e ka provu, e ka be iPhone-in e vet unlock.

Flm dhe klm.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
iPhone 5
« Pergjigju #1 Me: Janar 14, 2013, 09:07:48 MD »
ketu mund ti gjesh pergjigjie pyetjes tende.

http://www.jailbreakqa.com/