Autori Tema: I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?  (Lexuar 46443 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #645 Me: Shkurt 28, 2012, 09:59:20 MD »
Pse duhet te shohesh?

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #646 Me: Shkurt 28, 2012, 10:27:34 MD »
A mund te jetosh i verber?
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #647 Me: Shkurt 28, 2012, 10:28:36 MD »
Pse jo ,, a ka njeri pa fantazi?

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #648 Me: Mars 03, 2012, 04:59:24 MD »
JO!!!  [whisteling]
 Sa vjet te duhen per t u ndjere i sigurt ne kembet e tua?
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #649 Me: Mars 03, 2012, 06:29:30 MD »
JO!!!  [whisteling]
 Sa vjet te duhen per t u ndjere i sigurt ne kembet e tua?
Ath kur zoti do vendosi te mi bej te pa sigurta  [mrgreen]
Cfare jane keto pyetje abstrakte?!  [mrgreen]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #650 Me: Prill 02, 2012, 11:58:40 MD »
Pse ty te mungone fantazia?  [teasing]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #651 Me: Prill 03, 2012, 12:00:07 PD »
kush ta tha?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #652 Me: Prill 03, 2012, 12:01:19 PD »
Duhet patjeter tma thote dikush?  [huh1]  [fool]  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #653 Me: Prill 03, 2012, 12:08:09 PD »
ehe [mrgreen]  se beson?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #654 Me: Prill 03, 2012, 12:11:44 PD »
Duhet te kemi besim tek te tjeret sot?  <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #655 Me: Prill 15, 2012, 11:51:27 MD »
Pse nuk di te mashtrosh ti?!
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #656 Me: Prill 16, 2012, 12:03:03 PD »
Ti si thua?  >:D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #657 Me: Shtator 14, 2014, 10:22:10 PD »
Dhe pse duhet te mendoj qe je mashtruse? :D