Autori Tema: I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?  (Lexuar 46444 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dareU2move

 • No more au-iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1117
 • Popullariteti: 37
 • Jo! S'nuk, s'ka!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #15 Me: Shtator 12, 2010, 12:36:20 PD »
Per ca jeni tu fol? [teethsmile]
Never argue with an idiot!
They drag you down to their level and beat you with experience...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #16 Me: Shtator 12, 2010, 02:28:14 PD »
kishe gje interes?  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #17 Me: Shtator 12, 2010, 10:17:32 PD »
si thut ti naq?  [mrgreen]

Jashtë Linjë dareU2move

 • No more au-iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1117
 • Popullariteti: 37
 • Jo! S'nuk, s'ka!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #18 Me: Shtator 12, 2010, 12:24:02 MD »
Ja vlen muhabeti ne fjale me pas interes per te? [grin1]
Never argue with an idiot!
They drag you down to their level and beat you with experience...

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #19 Me: Shtator 13, 2010, 05:28:53 MD »
Interes per cfare?
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #20 Me: Shtator 13, 2010, 06:35:05 MD »
E kuptove pyetjen ?

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #21 Me: Shtator 13, 2010, 06:37:14 MD »
po ti e kuptove qe me pyt mu/  ;D

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #22 Me: Shtator 13, 2010, 06:39:19 MD »
Pse me ngacmo ti ? [tongue3]

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #23 Me: Shtator 13, 2010, 06:42:11 MD »
un te ngacmova?  [blinkyeye]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #24 Me: Shtator 13, 2010, 06:43:35 MD »
Ti me ngacmove  [shpulle]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #25 Me: Shtator 13, 2010, 06:48:20 MD »
Pse del jashte teme ?

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #26 Me: Shtator 13, 2010, 06:49:56 MD »
eshte dhe moderator biles?  [laugh1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #27 Me: Shtator 13, 2010, 06:51:10 MD »
Pse eshte moderator ? ;D

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #28 Me: Shtator 13, 2010, 06:51:26 MD »
eshte dhe moderator biles?  [laugh1]
[shpulle] te pelqeu  [shpulle]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
I pergjigjesh dot pyetjes me pyetje?
« Pergjigju #29 Me: Shtator 13, 2010, 06:57:17 MD »
Pse gjun ti ri ? [shpulle]